Програми телеканалу

Час порад

АРТ-ЗОНА
 У програмі висвітлюються новини культури Дніпропетровщини, розповідається про сучасне і класичне мистецтво. Театральні вистави, художні та фото виставки, літературні новинки, танцювальне мистецтво і  концерти різножанрових виконавців.Також ми розповідаємо про життєвий та творчий шлях митців та просто талановитих людей Дніпропетровщини. 
Щотижня, 26 хв.
DANCE MASTER
DANCE MASTER - пізнавальна програма з постановочними сюжетами в беруть участь відомі танцюристи , викладачі танців, танцмейстер.
У кожному танці є своя історія. Ірозкрити її можна лише по-справжньому проживаючиїї від початку до кінця.
Для того , щоб показати всю красу танцю, ми підкреслюємо ті емоційні моменти, яківтрачаються при виступі танцюристів на паркеті. На першому плані вже не танцювальна техніка , а сама історія , закладена в цьому танці - любов, пристрасть , ненависть , байдужість, надія.

Краєзнавча подорож

"Краєзнавча подорож" викликає інтерес глядачів до історії рідного краю, знайомить з достеменно невідомими фактами, в програмі розповідається про історичні події, які відбувались на теренах Дніпропетровщини та України, історію архітектурних пам’яток, біографії видатних людей, демонструються експозиції та експонати Історичного музею та інших краєзнавчих музеїв, розташованих на території області. В програмі презентуються книги, альманахи, монографії дослідників історії. Завдання програми – викликати інтерес глядачів до української історії,  підтримати краєзнавчий рух в Україні,  створити телевізійний літопис народної пам’яті.
Щотижня, 26 хв.

Що відзначаємо?

Програма розповідає про визначні дати з історії Дніпропетровщини, України та світу. Події цього дня та біографії видатних людей.
По буднях, хр. 5 хв.

Знято!


Програма, присвячена різним  аспектам кінематографу в Україні. Щотижнево проводиться аналітичний бліц-огляд новинок українського кінопрокату, знімаються інформаційні відеосюжети, що висвітлюють актуальні кіноподії (фестивалі, спеціальні кінопокази, зустрічі з кіномитцями тощо), в студії з гостями ведеться спілкування з експертами щодо окремих напрямків або тенденцій у кіно, а також відбувається презентація короткометражних фільмів.
Щотижня, хр. 13 хв.

Про кохання


Закохані пари повідають глядачам історію власних взаємин і пройдуть невеличку перевірку на знання близької людини. Рубрики – Історія знайомства, Запитання – відповідь, Опиши мене, Творчий конкурс. «Про кохання» - програма для тих, хто цінує найтепліші та найніжніші прояви людської душі, це розповідь про справжні почуття та сімейні цінності.
Щотижня, хр. 15 хв.

Що відвідати.


Програма анонсує культурні події Дніпропетровщини, як то концерти класичної та сучасної музики, художні та фото виставки, театральні вистави.  В програмі  популяризується  класична українська література та пропагується збереження літературної і культурної спадщини України.
Хр.5 хв.

Народна Армія
Народна армія - програма про дяльність Національної гвардії України та дбровольчих батальонів в зоні проведення АТО.  Щотижневий звіт зи Сходу країни: про побут та бойови завдання бійців нацгвардії, про жіття мірніх мешканцив та про волонтерську допомогу.

Благодійна акція
 

Програма про тих, хто потребує термінової матеріальної допомоги для лікування дітей та дорослих  хворих на важкі захворювання. Наша інформаційна підтримка допомагає зібрати кошти для лікування земляків й тим самим допомагаємо забезпечити їм доступ до медичної допомоги. Ми розповідаємо також про інвалідів, які потребують значних коштів для реабілітації (інваліди після ДТП, побутових  травм, внаслідок загального захворювання). Це може допомогти вижити людям з обмеженими можливостями, а також тим, хто перебуває на межі життя та смерті. Надаємо інформаційну підтримку волнерським організаціям, що збирають кошти на лікування поранених в зоні АТО.

Ді@блог
 

Інтерактивний телевізійний проект.  Що покликаний висвітлити найбільш актуальні питання сьогодення, які цікавлять молодь. За головну тему випуску програми автор обирає саме ту, яка знайшла найбільший відгук в Інтернеті та соціальних мережах. Основна увага акцентується на подіях з політичної, громадської, культурної сфер життя. При цьому автор посилається на думки та висловлювання учасників подій, коментарі експертів. В зоні уваги програми події не тільки міського й обласного значення, але й загальнонаціонального та навіть свтового. Програма ставить собі за мету розібратися та проаналізувати події, що відбуваються у місті, області, державі.

Інтерв’ю актуально
 
Інтерв’ю лише на важливі теми сьогодення, пов’язані з законотворчою діяльністю народних депутатів та їхньою роботою в округах. Програма дозволяє  висвітлити роботу Верховної Ради та виконати вимоги Закону України  «Про статус народного депутата України». Гостями програми є українські політики - представники різних партій, які висловлюють свій погляд на події в Україні та за кордоном, аналізують поточну соціально-економічну ситуацію в державі, пропонують свої шляхи вирішення нагальних проблем сьогодення та роз'яснюють нові закони та законопроекти.

УсміхНовини
 
Інформаційна програма, яка розповідає виключно про добрі новини.  Проект має конкретну мету - позбавити суспільство від негативних явищ  та привернути увагу до позитиву. Нагадати людям  про такі якості як дружність, безкорисливість, справедливість, оптимізм.

Аграрна Дніпропетровщина
 
Програма розрахована на мешканців сіл та селищ і людей, які цікавляться проблемами АПК та ходом реформ у цій галузі. «Аграрна Дніпропетровщина» розповідає про кон’юнктуру на аграрному ринку, про сучасні методи ведення сільського господарства, про перспективи запровадження ринку землі у 2015 році, про позитивний вплив реформ на роботу фермерських господарств та великих агрокорпорацій, про можливості адаптації українського АПК до вимог СОТ. Герої програми - сільські трударі, фахівці, науковці АПК.

Знай наших
 
Соціальна програма-розповідь  про  мешканців Дніпропетровщини різного соціального статусу та роду занять. Про тих, хто живе позитивним життям та щодня відкриває для себе щось нове. Це розповідь про людей, на яких можна рівнятися.Герої програми – цікаві люди різних захоплень і різних видів діяльності – художники, поети, коміки, спортсмени, політики, влонтери, герої АТО та інші.

Стендап
 
Програма для молоді, що  розповідає про події у Дніпропетровську очима юних журналістів. У молоді свій погляд на проблеми сьогодення та виклики часу. Ми звертаємо увагу на проблему дотримання прав дитини у родині, в навчальних закладах та в Україні в цілому;  робимо сюжети про обдарованих дітей; розповідаємо про талановитих вчителів, які стали справжніми наставниками та друзями для своїх учнів; про громадські організації та ініціативну молодь, яка приймає участь у розбудові Дніпропетровщини.

Спорт.Тиждень
 
Підсумкова інформаційно-аналітична програма  висвітлює найбільш цікаві та вагомі спортивні події за участі спортсменів, клубів та команд дніпропетровського регіону, що відбувалися протягом тижня,  всеукраїнські та міжнародні змагання за участі спортсменів, клубів та команд області. Гості в в студії -відомі спортсмени, тренери,функціонери,спеціалісти.