Реклама


Головна редакція реклами та програм на замовлення 51 каналу, серед інших телеканалів регіону, пропонує найбільш сприятливі умови для рекламодавців – низькі ціни та найбільший обсяг покриття.

TV-сигнал 51 телеканалу розповсюджується на 83% населення області, а це 3,6 мільйони чоловік. Окрім цього тільки 51 телеканал може здійснити таку послугу, як виїзд пересувної телевізійної станції з забезпеченням прямого ефіру. Не кажучи вже про організацію якісного ток-шоу, виготовлення різножанрової телевізійної продукції.

Рекламна політика телеканалу передбачає співробітництво з різними рекламними агентствами, юридичними та фізичними особами. Пропонуємо гнучку систему знижок. Передбачені наступні можливості для співпраці:
- пряма реклама ( надання ефірного часу у рекламному блоці, виготовлення рекламних відеороликів та іншої презентаційної продукції)
- розміщення логотипу Вашої компанії з оголошенням диктора, тощо - участь у програмах ( у якості порадника, експерта який висловлює кваліфіковану думку, або рекламує продукт чи послугу)
- виготовлення відеосюжетів інформаційно-рекламного характеру, замовних програм, відеофільмів тощо.
- створення разом із рекламодавцями нових спільних проектів, які будуть цікаві широкому колу глядачів.

Обрав 51 телеканал собі у партнери для розвитку бізнесу, Ви, безперечно, вигідно вкладете свої кошти! В тому, що у разі співробітництва з 51 телеканалом, Ви отримаєте велику користь для своєї справи, сумнівів не має. Бо тільки 51 телеканал, серед усіх місцевих каналів, може запропонувати низькі ціни при найпотужнішій зоні покриття по всій області. Ми можемо запропонувати наступні можливі варіанти співпраці:
- виїзд пересувної телевізійної станції з забезпеченням трансляції в прямому ефірі;
- виготовлення та розміщення в ефірі відеофільмів, теле- та радіопередач, сюжетів рекламного характеру;
- організацію ток-шоу;
- розміщення рекламних роликів ( у рекламних блоках, передачах власного виробництва, у документальних і художніх фільмах);
- виготовлення рекламних роликів;
- участь спеціалістів компаній у програмах ( у якості порадника, експерта, який висловлює кваліфіковану точку зору, або рекламує продукт чи послугу);
- розміщення логотипу Вашої компанії з дикторським оголошенням та багато інших пропозицій щодо співпраці.

Тел./факс: (0562)790-20-99 Тел: (0562) 745-45-82

Пропонує свої рекламні послуги й обласне радіо, проводові мережі якого покривають територію всієї Дніпропетровської області.

Тел./факс:744-85-83 Тел. 46-64-26