Про компанію


      51 телеканал – один із найбільших регіональних телерадіомовників. Сьогодні – це сучасний радіотелевізійний комплекс. Має два апаратно-студійних комплекси загальною площею 700 кв. метрів. Телевізійні апаратні обладнанні сучасними телекамерами, які працюють у цифровому форматі, а новітнє обладнання дозволяє створювати складні телевізійні продукти. Позастудійні програми можливо створювати за допомогою пересувної телестанції. Вона обладнана чотирма телекамерами, цифровим відео мікшером, апаратом повтору сюжетів, сервером відеографіки. Це дозволяє на сучасному рівні проводити трансляцію спортивних матчів, церемоній нагородження, концертів, тощо. Оперативні відео зйомки проводяться цифровими відеокамерами, монтаж - сучасними станціями нелінійного відеомонтажу. 

     Потужні телевізійні передавачі 51 телеканалу знаходяться у Дніпропетровську, Нікополі, Першотравенську, Павлограді, Вільногірську. Доставка сигналу до передавачів здійснюється за допомогою радіорелейних ліній. У Кривому Розі, Марганці, Орджонікідзе, Апостоловому, Дніпродзержинську, Новомосковську програми 51 телеканалу транслюють у кабельних мережах. Це дає можливість розповсюджувати сигнал 51 телеканалу на 85% області. А це 3,8 млн. чоловік. Передачі, які створює потужний колектив професіоналів спрямовані на різні вікові, професійні, соціальні категорії глядачів, на жителів міст і сіл, що мають широке коло інтересів і вподобань. 

      Підготовка та створення радійних передач здійснюється в апаратно-студійному комплексі радіомовлення. Він дозволяє проводити як запис так і пряму трансляцію радіопередач. Дніпропетровське обласне радіо - це понад мільйона слухачів області, близько 116 тисяч радіоточок проводової мережі мовлення та мережа ультракороткохвильових передавачів для Першого каналу, широка аудиторія Другого каналу у середньохвильовому діапазоні. Обласне державне радіо було та впевнено залишається одним із надпотужних засобів масової інформації на Придніпров’ї. 

     51 телеканал постійно бере участь у Всеукраїнських фестивалях журналістики: „Милосердя”, „Людина і зброя”; Всеукраїнському фестивалі телевізійних і радіопрограм „ Калинові острова”; Всеукраїнському фестивалі туристичних фільмів: „Мандруємо разом ”, ”Вітер мандрів”; Міжнародному телекінофорумі „Разом” та інших, на яких постійно виборює прозові місця.