четвер, 31 травня 2018 р.

Що нового на Дніпровському Суспільному телерадіомовнику

Після завершення одної з найскладніших реформ — трансформації від державного до суспільного мовлення, — регіональні філії НСТУ не стоять на місці та продовжують вдосконалюватись для свого глядача. Які саме оновлення з квітня відбулися у Дніпровській дирекції Суспільного мовника розповіли продюсерка Оксана Цибуля та т.в.о. менеджера Валентин Чанглі.

Суттєві зміни відбулися у контенті регіональних каналів Суспільного.
Наразі на 51 телеканалі вже втретє провели програму Звіти_наживо. Це суспільно-політичний проект, покликаний змінити застарілі поняття про звітність посадовців на телебаченні. У прямому ефірі вони у формі інтерактивного інтерв’ю впродовж 52 хвилин відповідають на запитання глядачів та журналістів.

Також в ефірі з’явилися нові якісні просвітницькі програми #БібліоFAN та #NeoСцена, що розповідають про українське кіно та українську літературу. А новий серіал від ВВС ,"За службовим обов'язком"  о 19:45, прив’яже глядачів до екрану своїм гострим детективним сюжетом.

Радіо Дніпро теж запускає нові проекти. Вже зараз двічі на день о 12:10 та о 17:10 у прямому ефірі виходить суспільно-політична програма “Тема дня”. У радіоефірі ведучі та гості студії оперативно надають розгорнуту інформацію про найактуальніші події регіону. А 9 травня на Радіо Дніпро провели радіомарафон. Впродовж 50 хвилин велося пряме включення з різних локацій Дніпропетровщіни, де проводили святкування. “Команда радійників розказала, як відзначає 9 травня Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград. Редактори ефіру зв’язалися навіть з найвіддаленішими районами регіону. На прямому зв’язку були правоохоронці, активісти та учасники різноманітних заходів”, - розповіла Оксана Цибуля.
Радійний передавач перенесли на вул.Телевізійну, тобто прямо під радіостудію. Як прокоментував Валентин Чанглі: “Це надає нам додаткові технологічні можливості. Стабільність сигналу позитивно вплине на якість радіохвилі та мовлення.”

За словами т.в.о. менеджера, через недофінансування НСТУ штат телевізійної студії найближчим часом буде вимушений переїхати до будівлі радіо, а звільненні приміщення здаватимуться в оренду. “Ми діємо за стратегією НСТУ — бути повністю прозорими. Тому пошук орендарів проводиться через відкриту систему ProZorro”, – зауважив Валентин Чанглі.
Нагадаємо, що у Дніпрі наразі проводиться відкритий конкурс на посаду менеджера філії Суспільного. Тож вже у середині червня з’явиться новий адміністративно-господарський керівник.

А обрана за конкурсом у лютому продюсерка Оксана Цибуля, вже 3 місяці працює над своїм головним завданням – поліпшення контенту на 51 телеканалі.
“Деякі з проектів, подані на пітчинг, вже не фінішній прямій. Автори представили свої проекти на конкурсі у Києві перед генеральними продюсерами Суспільного. Після додаткового опрацювання карт проектів з урахуванням усіх зауважень, два були затвердженні. Це суспільно-політичний проект “Сильні” - Оксани Коновець та просвітницький “Рецепт успіху” - Юлії Сироти. Проекти вже готові до запуску, але через недофінансування Суспільного процес виробництва затримується.
Ще кілька цікавих проектів знаходиться на доопрацюванні. Це вже добре відомі нам програми “Знято”  Антона Кістріна та “Знай наших” Ірини Григор’євої, тільки оновленні та покращенні. Сподіваємося, що найближчим часом проблема з фінансуванням буде вирішена та ми побачимо всі ці програми в ефірі Суспільного телебачення Дніпра.” - повідомила Оксана Цибуля.

На останок продюсерка поділилася планами про відновлення екскурсій на студії, аби наші глядачі могли побачити залаштунки Суспільного і ближче познайомитися із роботою ТВ і радіо мовлення.