пʼятниця, 18 травня 2018 р.

Валентина Сливна розповідатиме у Звітах_наживо про оздоровлення та відпочинок дітей та молоді

Уже сьогодні, 18 травня, о 19:20 відбудеться у прямому ефірі #Звіти_наживо суспільного мовника у Дніпропетровській області — “51 телеканалу”. Протягом 52 хвилин Валентина Сливна звітуватиме про результати роботи Департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА за 2017 рік та відповість на запитання громадян та журналістів.
Під час прямого ефіру пані Сливна озвучить вирішені та нагальні проблеми сфери, виконані (та невиконані) обіцянки, відзвітує про витрати бюджетних коштів за минулий рік,  розповість про безпеку у дитячих таборах та про їх готовність до прийому дітей у новому сезоні-2018. Одне із ключових питань #Звітів_наживо: перспективи функціонування місць для відпочинку й оздоровлення дітей та молоді,  в умовах децентралізації. Нагадаємо, що децентралізація – це процес передачі значних повноважень та бюджетних коштів від державних органів влади органам місцевого самоврядування таким чином, щоб якомога більше повноважень отримали ті органи, які найближче знаходяться до місцевої громади.
“Цього разу у Звітах_наживо говоримо про оздоровлення дітей та молоді. Спитаємо у Валентини Сливної про перевірку оздоровчих закладів перед відкриттям. Дізнаємося, хто і як контролює якість харчування у дитячих таборах. А ще поговоримо про дотримання правил безпеки у дитячих оздоровчих установах.”, — зазначила продюсерка філії Оксана Цибуля.
Поставити своє питання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Сливну та протягом прямого ефіру за телефоном студії 097-000-00-51.
#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Нагадаємо, такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:
Червень — ремонт доріг
Липень — голови ОТГ, мери малих міст
Серпень — реформа освіти
Вересень — медична реформа
Жовтень — початок опалювального сезону
Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.