вівторок, 15 травня 2018 р.

Стартував додатковий конкурсний відбір на посади чотирьох регіональних менеджерів


10 травня розпочався повторний відбір на посади менеджерів філій Суспільного у чотирьох регіонах, де конкурс не відбувся раніше. Прийом документів від кандидатів триватиме до 23 травня 2018 року.
  • "Дніпровська регіональна дирекція",
  • "Закарпатська регіональна дирекція",
  • "Львівська регіональна дирекція",
  • "Херсонська регіональна дирекція "Скіфія".
Нагадаємо, попередній документарний відбір претендентів здійснюватиме департамент управління персоналом НСТУ. Наступним етапом відбору стане співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління ПАТ "НСТУ".
Документи для участі в конкурсі можна подати за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42 (у письмовому вигляді) та скановані копії – на електронну скриньку konkurs@suspilne.media.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-46-03 та (044) 481-08-87.
Нагадаємо, вперше в історії компанії керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти усі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.
За підсумками двох хвиль відбору в листопаді 2017 року і в січні 2018 у більшості регіонів уже обрано менеджерів та продюсерів. У тих регіонах, де конкурс не відбувся, призначили тимчасових виконувачів обов’язків. Саме для цих філій зараз оголошено повторний конкурс.
Джерело: