пʼятниця, 6 квітня 2018 р.

Як реформа Суспільного вплинула на дніпровську філію ПАТ "НСТУ"


Суспільне оновлюється. Колектив став меншим, а позитивні зміни більшими. Одразу після закінчення проведення штатної реформи, починаємо перетворювати на краще і зовнішній вид телеканалу. 

Уже на початку квітня глядачі побачили “51 телеканал” по-новому. За допомогою креативності працівників телеканалу ранкове шоу “Ранковий коктейль” та вечірнє ток-шоу “Тема дня” наразі виходять в оновлених студіях.

Враховуючі побажання своїх глядачів, ранкова студія стала світлішою за попередню.
А у “Темі дня” ведучі стали ближчими до гостей.

Також ми побачили зранку нових ведучих. Відтепер нас будитимуть запальні дівчата : 
Юлія Сирота та Тетяна Консевич,

Олександра Тронь та Вікторія Варламова

Але ми не дамо сумувати прихильникам колишніх ведучих. Павло Живетьєв, який довгий час дарував радість глядачам у “Ранковому коктейлі” продовжить вітати вас зранку.
Тільки вже в серйозному амплуа ведучого новин.

“Аби оптимізувати роботу та залучити якомога менше людей для проведення прямого ефіру ранкового шоу та ранкових новин, вирішили з'їхатися в одну студію. Експеримент виявився вдалим. Зараз ми маємо 2 оновлені студії — Теми дня та Ранкового коктейлю. У Ранковому коктейлі у нас нові ведучі, змінився і формат. Якщо раніше редактори ранкового шоу орієнтувалися більше на культуру, зараз поступову переходимо до інформаційного контенту. Експериментуємо із формою подачі сюжетів.
Стосовно Теми дня. Зі зміною студії ми відмовилися від формату ток-шоу із великою кількістю учасників. Зараз ведучий спілкується із 1-2 гостями. Ведучі більш ретельно готуються до інтерв'ю, додаючи інфографіку. 
Загалом нові студії світліші, передача кольору відбувається майже без змін” - так прокоментувала останні події на “51 телеканалі” його продюсерка Оксана Цибуля.