вівторок, 17 квітня 2018 р.

Суспільне продовжує #Звіти_наживо. На черзі — очільники департаментів культури

Уже цієї п’ятниці, 20 квітня, о 19:20 відбудеться у прямому ефірі #Звіти_наживо суспільного мовника у Дніпропетровській області —51 телеканалу. Протягом 52 хвилин Олександр Шикуленко звітуватиме про результати роботи виконавчих органів м.Дніпра у сфері культури за 2017 рік та відповість на запитання громадян та журналістів. 

Під час прямого ефіру пан Шикуленко озвучить вирішені та нагальні проблеми сфери, виконані (та невиконані) обіцянки, відзвітує про витрати бюджетних коштів за минулий рік, представить обласні програми розвитку культури, визначить завдання і пріоритети культурного розвитку районів, поділиться планами на 2018-й. Одне із ключових питань #Звітів_наживо: перспективи функціонування закладів культури в умовах децентралізації. Нагадаємо, що децентралізація – це процес передачі значних повноважень та бюджетних коштів від державних органів влади органам місцевого самоврядування таким чином, щоб якомога більше повноважень отримали ті органи, які найближче знаходяться до місцевої громади.

“У Дніпрі тільки минулого року було багато культурних подій, що викликали великий резонанс. Наприклад, на фестивалі блогерів та Джаз на Дніпрі виділили з бюджету кілька мільйонів гривень. Ми обов'язково спитаємо у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра Шикуленка, котрий опікується питаннями культури, скільки грошей з бюджету виділено на культуру цього року? Хто звітуватиме перед городянами за витрати? І коли мешканці Дніпра зможуть похизуватися відбудованими парками відпочинку? Експерти, журналісти та активісти вже готують свої запитання заступнику міського голови.”, — зазначила продюсерка філії Оксана Цибуля.

Поставити своє питання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Шикуленка та протягом прямого ефіру за телефоном студії 097-000-00-51.

#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.


Нагадаємо, такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:


Березень — мери/голови ОДА (за минулий рік)


Квітень — департаменти культури


Травень — організація оздоровлення дітей 


Червень — ремонт доріг 


Липень — голови ОТГ, мери малих міст


Серпень — реформа освіти


Вересень — медична реформа


Жовтень — початок опалювального сезону


Листопад — бюджети міст


Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.