неділя, 29 квітня 2018 р.

Телеканалу Дніпровської філії Суспільного – 60 років

30 квітня виповнюється 60 років "51 телеканалу" Дніпровської філії НСТУ. Канал отримав свою назву від хвилі, на якій мовив. Це було перше офіційне телебачення у 1958 році в Дніпропетровській області. Уже тоді телевізійники намагалися урізноманітнювати контент – було започатковано прямоефірні передачі, з’являлися нові формати програм.


За час свого існування Дніпровське телебачення зазнало чималих змін. Найвизначніша з них – входження Дніпровської ОДТРК у структуру Національної суспільної телерадіокомпанії України та народження Суспільного телебачення в Дніпрі, яке покликане працювати для громадськості.


"60 років – дуже поважний вік. На жаль, більшість обладнання на каналі має стільки ж років. Але ми віримо, що найближчим часом вдасться його модернізувати. Попри застарілу техніку, ми робимо якісний контент і працюємо над покращенням телевізійної картинки. На каналі немає джинси та політичної реклами. В ефірі 51 каналу виходить щоденне розважальне шоу "Ранковий коктейль" – єдине регіональне шоу такого типу. У новинах розповідаємо глядачам про те, що реально відбувається в місті, а в "Темі дня" обговорюємо найактуальніші питання, котрі цікавлять людей сьогодні. А наші радійники роблять інтерактивні прямі ефіри й оперативно доносять новини своєму слухачу", – розповіла продюсерка Суспільного в Дніпрі Оксана Цибуля.


Виконувач обов’язків менеджера "51 телеканалу" Валентин Чанглі поділився планами на найближче майбутнє: "У філії оновився колектив. Зараз ми відпрацьовуємо нові формати передач. Ми відходимо від старих принципів, за якими працювали державні телерадіокомпанії та комерційні телеканали. Окрім цього, плануємо велике технічне переоснащення, зміну формату мовлення та оновлення контенту. Ще багато потрібно зробити. Сподіваюся, найближчим часом нашим глядачам буде помітно, як ми змінюємося. І робимо все це не на догоду політикам, чиновникам чи самим собі – а працюємо для суспільства, для людей", - сказав Валентин Чанглі.


"Я хочу, щоб кожен працівник нашої телерадіокомпанії пишався своїм місцем роботи, пишався належністю до команди Суспільного. Разом ми подолаємо все!" – цього бажає Оксана Цибуля своїм колегам із нагоди Дня народження телеканалу Дніпровської філії Суспільного.