вівторок, 13 березня 2018 р.

Дніпровські дзюдоїсти виграли нагороди на Кубку Європи та обласному чемпіонаті

Дніпровські дзюдоїсти Олег Вередиба і Артем Бубирь виграли нагороди кадетського Кубку Європи серед спортсменів не старше 18 років. Змагання у Загребі зібрали 800 учасників із 37 країн. Олег Вередиба завоював срібло у ваговій категорії до 55 кілограмів.
Він переміг у 5 поєдинках, а у фіналі поступився білорусу Артему Колосау. Дніпрянин Артем Бубирь здобув срібну медаль у вазі до 73 кілограмів. На шляху до нагороди спортсмен здолав шістьох суперників і поступився лише у фіналі румуну Адріану Сулка.

У нашому місті провели чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед юніорів. За медалі боролися спортсмени віком до 21 року. У змаганнях взяли участь 73 спортсмени – це юнаки і дівчата зі спортивних клубів і шкіл Кам`янського, Кривого Рогу, Синельніково та Дніпра. Протягом турніру спортсмени розіграли 13 комплектів медалей: у 5 вагових категоріях серед дівчат та у 8 категоріях серед юнаків.