пʼятниця, 9 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 9.03.2018

Як свідчить статистика, якихось 75 хвилин занять спортом на тиждень достатньо для того, щоб збільшити тривалість життя майже на 2 роки! Якщо провести в спортзалі або на пробіжці 150 хвилин, отримаємо додаткових 3,4 роки життя. А 450 хвилин занять на тиждень — це ще 4,5 роки. Наша руханка триває приблизно 4 хвилини, якщо робити її щодня, то виходить 28 хвилин на тиждень, тобто ми збільшуємо тривалість життя на півроку. Теж непоганий результат. Варто почати.Настав час вітати у нашій студії першу гостю. Алла Фокіна – мандрівниця вже за декілька секунд розповість нам про красоти Німеччини та те, як можна економно туди з’їздити.


До дня народження Тараса Шевченка наша журналістка вирішила поцікавитися в перехожих, які твори відомого поета вони знають. Що з цього вийшло - переглянемо просто зараз.


Шевченко народився 9 березня 1814 року в селі Моринці, що на Черкащині, в сім’ї кріпака. Потім виріс, з кріпацтва звільнився, вступив до Петербурзької академії мистецтв, став художником і поетом, відбув заслання, повернувся і помер у віці 47 років - це ми знаємо зі школи. А сьогодні ми поговоримо про те, чого в школі нам про Шевченка не розповідали. Тож дочекайтеся.


Рухаємося далі. І на противагу соцопитуванню пропонуємо вам подивитися та насолодитися читанням уривків з творів Шевченка від наших колег.


Слова, написані Шевченком стали не тільки піснями, часто їх використовують як цитати. Давайте послухаємо найвідоміші з них.


Шевченко був відомий за свого життя, його знали з ним прагнули познайомитися. Тому не дивно, що існує купа думок про Шевченка та його життя. Наразі пропонуємо вам послухати вислови відомих людей про Тараса Григоровича вже після його смерті.


Ми готові представити вам наших гостей. Це Вероніка Тупицька, Вікторія Кучер, Тетяна Окітіна - студентки Дніпровської Академії музики ім. Глінки


У нашій постійній рубриці «Рекомендуємо прочитати» ми знову ж таки говоримо про «Кобзар» Тараса Шевченка і не тільки про нього. Тож, давайте дізнаватися разом та читати більше.


П’ятниця, 9 березня, цього року день вихідний, тому якщо ви маєте сьогодні вільний час, то пропонуємо вам дізнатися, де його можна використати так, щоб було цікаво і корисно


На честь дня народження поета в Дніпровському Художньому музеї можна послухати незвичну історію у рамках проекту «Експонат місяця». Тож більш детально про цю подію розповість нам наша гостя, яку ми вам представимо за декілька секунд.


Сьогодні на честь дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка, пропонуємо почати день з солоденького десерту. Тож, рецепт лавандового десерту просто зараз для вас.


Рубрика "В цей день"