четвер, 8 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 8.03.2018

Завдяки тренуванню в залі ми вже прокидались і розминались, завдяки вправам з йоги також, а от флай-йоги у нас ще не було. Прямо зараз -руханка в стилі флай-йоги до вашої уваги.У «Ранковому коктейлі» ми розповідаємо не тільки про події, що відбулись у Дніпрі, а й про ті, що от-от відбудуться. Якщо ви ще не визначились із культурно-розважальною програмою на день – пропонуємо вам переглянути культурну афішу. Перші гості – чарівні дівчата, які можуть за себе постояти. Світлана Роговик та Валерія Мельникова з Федерації рукопашного бою приєдналися до нашого ранкового ефіру.


Сьогодні четвер, 8 березня. У світі цей день відзначають як Міжнародний день жінок, але первинне значення свята змінилось. Наші журналісти згадали хто започаткував 8 березня і яка історія цього свята.


Тож, як бачимо, день 8-го березня не завжди був днем квітів, весни і краси. Вперше свято було започатковано як Міжнародний день боротьби жінок за свої права. Саме на цю тему ми й поспілкуємось з нашою наступною гостею.


Нам стало цікаво – як мешканці Дніпра ставляться до свята 8-го березня та чи знають історію його виникнення. Що з цього вийшло – дивіться далі! 


Якщо ваші любі жінки ще сплять, у вас є шанс приготувати для них милий подаруночок власноруч. Журналістка Вікторія Варламова та майстриня Наталія Шевченко вам у цьому допоможуть!


До березневих свят Телетеатр підготував багато сюрпризів та цікавих вистав. Вже за мить ми поспілкуємось з керівницею та актором цього театру.


Про нову, цікаву техніку роботи з фарбою під назвою Ебру ви дізнаєтесь з нашого наступного майстер-класу.


На честь Міжнародного жіночого дня ми запросили до нашої студії дівчат, які поклали на свої тендітні плечі зовсім не дівочі справи. Наступна наша гостя Карина Сіваєва – волонтерка, яка протягом тривалого часу допомагає бійцям АТО.


Рубрика "В цей день"