середа, 7 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 7.03.2018

На які культурні події та заходи краще піти сьогодні у Дніпрі або області - дізнаємося разом просто зараз.От скільки ви думаєте потрібно людині для досягнення мети? І чи можна у 35 років кардинально змінити своє життя і почати свою кар’єру з нуля? І при цьому за малий час досягти певних висот? Виявляється все реально, якщо мати сміливість, вірити в себе та йти до мети наполегливо. Дивимось наш наступний сюжет про людину, яка за рік змінила своє життя та втілила свою мрію в реальність.


Героїня сюжету мужня людина, яка наважилася, маючи вже дві освіти, все полишити та почати займатися абсолютно новою для неї справою. За мить ми матимемо змогу особисто познайомитися зі Світланою.


Від кроссфіту до більш філософського виду мистецтва – танців. Але не звичайних, а індійських, де кожен рух – це маленька розповідь. Власне, як і вбрання жінок, які виконують індійські танці та живуть за писаннями вед. Перед тим, як перейдемо до самих танців, дізнаємося, як правильно вдягати сарі та яке значення у ведичній культурі відведено прикрасам.


До речі, сарі – це кусень тканини довжиною 5 метрів, який має бути безшовним. А про особливості найдавнішого танцю світу поговоримо з нашими гостями, які перемогли на Всесвітньому конкурсі індійських танців.


Не варто боятися стрибати з парашутом. Пам’ятайте, зробити це може кожен. А якщо ви хвилюєтеся, чи розкриється він, тоді обов’язково дивіться наш наступний сюжет. Вікторія Гаврюшова дізнавалася про усі тонкощі укладки парашуту.


Бути чи не бути? "- міркував нерішучий Гамлет ... але так і не стрибнув з парашутом. А потім - самі знаєте, чим справа закінчилася. Висновки робіть самі. А якщо серйозно, то стрибок з парашутом - це, звичайно ж, перевірка себе, потужний виплеск адреналіну, і море незабутніх вражень, якими з нами з радістю поділяться наші наступні гості.А зараз пропоную познайомитися ще з однією талановитою дівчиною, спорт для неї став стилем життя. Чемпіонка України із жіночого, на хвилиночку, боксу. Дивимось.


Що ж про спорт та танці поговорили і подивилися. На часі і поспівати. Далі познайомимося з молодим співаком, який виконує власні пісні під акустичну гітару.


"В цей день" далі.