вівторок, 6 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 6.03.2018

Великі західні компанії практикують корпоративні ранкові заняття з йоги або фітнесу і надають своїм співробітникам абонементи до тренажерної зали. Поки подібна практика не стала звичною в Україні, пропонуємо приєднуватися до нашої ранкової руханки.Він спробував чимало видів спорту, але зрештою зупинився на класичному бодібілдингу. Уже 16 років спорт – це його хобі, життя і робота. З тренером і дієтологом Іваном Біловим ми поговоримо про спорт, як спосіб формування здорової і гармонійної особистості і про те, як можна без виснажливих тренувань підготувати cвоє тіло до теплої весни.


Дівчата, ви можете повірити, що для досконалого і завершеного макіяжу вам достатньо мати лише 5-ть базових кольорів? Ні? Тоді дивіться уважно – наша візажистка Інна Буянська вам доведе, що велику косметичку легко можна замінити одним маленьким універсальним кольоровим колом.


Щодня у Дніпрі відбувається чимало культурних подій. На які з них варто завітати саме сьогодні? Дізнаємося з рубрики «Афіша».


Якісний і збалансований сніданок – це заряд бадьорості на цілий день. Що цього разу запропонує нам приготувати наш шеф-кухар? Дізнаємось вже за мить.


Аббі – це не просто миле створіння. Нещодавно ця собачка виборола найпрестижніший титул Супер Гранд Чемпіонки України! Змагання відбувались у Запоріжжі в рамках Національної міжнародної виставки собак. Днями наша знімальна група завітала на гостини до Аббі та її родини. В яких умовах виховуються маленькі чемпіони - дивіться у сюжеті.


Про те, як виховати чотирилапого чемпіона і в чому полягає специфіка і складність участі песиків у виставках і змаганнях - дізнаватимемось далі в Алли Купріянової.


Вони точно знають, як створити магічне дійство на сцені – квартет "Kiev Tango Project" нарешті завітав до Дніпра! Вчора у них відбувся концерт, а вже сьогодні вони завітали до нас.


«Мова вдосконалює серце і розум народу» – саме так вважав видатний письменник і славний дніпровець Олесь Гончар. А як ви оцінюєте своє знання української мови? Якщо посередньо, то рубрика «Мовний лікбез» саме для вас! Вдосконалюймо українську мову разом!


В Європі холодна порцеляна з’явилась не так давно, а от японці використовують її вже понад 5 тис. років. Останнім часом в Україні серед майстрів неабиякої популярності набуває холодна порцеляна. Як працювати з цим матеріалом і що з нього можна створити? Дивіться у майстер-класі від Лілії Панченко.


Яка у вас виникає асоціація, коли ви чуєте слово «асорті» ? Може, з гарною коробкою цукерок? А от у наших наступних гостей слово «асорті» вже давно асоціюється з танцями і назвою їхнього улюбленого хореографічного ансамблю. Знайомство вже за мить!


Рубрика "В цей день" далі в ранковому шоу.