пʼятниця, 23 березня 2018 р.

Запитай_Санжару — звіт влади у прямому ефірі на “51 телеканалі”

Уже сьогодні, 23 березня, о 19:20 відбудеться інтерактивний звіт Санжара Олександр Олександрович у прямому ефірі #Звіти_наживо суспільного мовника у Дніпропетровській області — “51 телеканалу”. Протягом 52 хвилин секретар Дніпровської міської ради звітуватиме про результати роботи за 2017 рік та відповість на запитання громадян та журналістів. 

Поставити своє питання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Санжару та протягом прямого ефіру за телефоном студії (097)000-00-51.


Побачити ефір наживо можна буде не тільки по телевізору, а також з онлайн трансляції на нашій сторінці Facebook https://www.facebook.com/51kanal/ та на радіо.

“Ми дуже раді, що не надаємо майданчик для піару чиновникам, а створюємо умови об’єктивного і реального висвітлення роботи місцевої влади. Все це прозоро, об’єктивно, неупереджено. До того ж за допомогою такого незвичного формату для звітування влади - інтерактивного інтерв’ю. Сьогодні ми станемо мостом між владою та громадськістю. Тим паче питання моста ми не уникнемо.” - каже продюсерка “51 телеканалу” Оксана Цибуля.

Глядачі мають змогу запитувати гостя в прямому ефірі за телефоном чи ставити питання у соціальних мережах. Більше не буде зручних запитань, вивчених і заздалегідь готових відповідей. Тепер все чесно. Здобутки і досягнення місцевої влади, так само як і невиконані обіцянки, помилки чи зловживання будуть очевидні.

#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

Березень — мери/голови ОДА (за минулий рік)


Квітень — департаменти культури


Травень — організація оздоровлення дітей 


Червень — ремонт доріг 


Липень — голови ОТГ, мери малих міст


Серпень — реформа освіти


Вересень — медична реформа


Жовтень — початок опалювального сезону


Листопад — бюджети міст


Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Цієї п’ятниці мер Борис Філатов не зміг взяти участь у звітуванні, тож він зможе скористатися своєї нагодою презентувати результати свої роботи за 2018 рік уже у грудні.