вівторок, 20 березня 2018 р.

Звіти_наживо - запитання до влади у прямому ефірі на 51 телеканалі

Уже цієї п’ятниці, 23 березня, о 19:20 відбудеться інтерактивний звіт Санжари Олександра Олександровича у прямому ефірі #Звіти_наживо суспільного мовника у Дніпровській області "51 телеканалу" . Протягом 52 хвилин секретар міської ради Дніпра звітуватиме про результати роботи за 2017 рік та відповість на запитання громадян на журналістів. 

Поставити своє питання можна завчасно у соціальній мережі Facebook  за хештегом #Запитай_Санжару та протягом прямого ефіру за телефоном студії 097-000-00-51

"Ми зробимо все від нас можливе, щоб суспільне стало відритим майданчиком для діалогу між представниками влади та громадськості. Цього разу сподіваємось отримати чесні та відверті відповіді від нашого гостя на запитання, які ставитимуть активісти, представники громадськості, лідери думок та пересічні громадяни." — зауважила продюсерка Дніпровської філії Оксана Цибуля.

#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

Березень — мери/голови ОДА (за минулий рік)

Квітень — департаменти культури

Травень — організація оздоровлення дітей 

Червень — ремонт доріг 

Липень — голови ОТГ, мери малих міст

Серпень — реформа освіти

Вересень — медична реформа

Жовтень — початок опалювального сезону

Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Цієї п’ятниці мер Борис Філатов не зміг взяти участь у звітуванні, тож він зможе скористатися своєї нагодою презентувати результати свої роботи за 2018 рік уже в грудні.