понеділок, 5 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 5.03.2018

Фізкультура є стимулом не лише для спортсменів, а і для усіх тих, хто хоче бути здоровим та мати струнку, привабливу поставу.Розпис стін, арт - дизайн тканин, боді арт... Що тільки не набуває кольору від творчості цієї дівчини! Про те, що ії надихає та що є найголовнішим у живописі, дізнаємося вже за мить!


Робочий тиждень можна планувати вже з понеділка. Якщо ви плануєте своє дозвілля, подумайте, куди ви завітаєте завтра за допомогою нашої культурної афіші.


Як виховувати дітей та підлітків? Таке питання ставили наші журналісти мешканцям Дніпра, і ось що ми почули:


Як знайти спільну мову з дітьми, у яких зовсім інші погляди на життя? Вони все знають і вміють, і ваша думка та досвід їм ні до чого. Як стати авторитетом для своїх дітей - будемо дізнаватися від психолога Володимира Писаренка.Кожна дівчина очікує на квіти до 8-го березня. Як зробити оригінальний букет та як задекорувати подарунок живими квітами? Дивіться наш майстер-клас.


Постійні стреси, невизначеність у житті, загальні проблеми, які складно вирішувати: усе це відомо майже кожній людині у той чи інший період життя. Та фахівці кажуть, що це не біда, бо є способи, які природньо виганяють з вас напруженість, страхи, тривогу. Як за допомогою простих речей скинути з себе тягар повсякденних турбот, знає Максим Чумаков.


Цікаво послухати думки дніпровців відносно фемінізму? Наші журналісти запитували у перехожих, чи потрібно жінкам відстоювати свої права. Які думки їм довелось почути, зараз дізнаємось.


Такі питання, як фемінізм, потрібно довіряти науковцям, бо лише люди, що знають проблеми суспільства, здатні дати об’єктивну оцінку подібним явищам. Сьогодні у нашій студії соціолог, кандидат соціологічних наук – Віра Макаренко.


Найсмачніші рецепти млинців ми пропонуємо вам приготувати з нашою рубрикою – «Кухня»


Рубрика "В цей день" далі.