субота, 3 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 3.03.2018

Чому музика справляє таке потужне враження на наші емоції? Вона вражає нас у саме серце, виражаючи емоції красномовніше за будь-які слова. Недивно, що всі ми насолоджуємося цим п'янким коктейлем з почуттів і спогадів, коли чуємо улюблені мелодії. Про це будемо говорити за мить. Сьогодні до нашої студії завітал Гурт "Spanish band".Кінопокази, виставки, концерти, перфоманси — куди піти цими вихідними, — далі у рубриці АФІША.


Спорт – це дуже гарний мотиватор та засіб для того, щоб тримати себе в тонусі. Не відкладаємо тренування на потім. Пропонуємо розпочати просто зараз. Сьогодні до нас завітала Свiтлана Сливна - фiтнес-тренерка, яка вважає, що активне життя - запорука здоров’я.


Багато хто з нас любить кімнатні квіти та тримає їх вдома. Ви повинні бути готові до того, що рано чи пізно в будинку з’являться незвані гості, а саме - шкідники. Особливо сумно, якщо вони виявлені на орхідеї. Наш експерт розповість, як боротися зі шкідниками.Хтось любить живі квіти, а дехто полюбляє штучні. Зараз вже навіть важко сказати, коли з`явилися найперші штучні квіти. Таке відчуття, що вони були популярні завжди і скрізь. Перша документальна згадка про них відноситься до III-II століть до нашої ери. Давайте подивимося сюжет, як створити елегантну прикрасу.


Сьогодні субота, вихідний день, ми вам запропонуємо черговий рецепт. Борщ. Будь-яка господиня вміє його готувати. Але цей рецепт-особливий. Тож дивіться, записуйте та експериментуйте!


У Дніпрі пройшов відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області зі скелелазіння серед дітей, юнаків та юніорів. Близько сотні юних спортсменів від 19 років до 7 і навіть молодше приїхали випробувати свої сили із Дніпропетровської області - з Жовтих Вод, Нікополя, Кривого Рогу, а також з інших областей - з Харкова, Житомира, Краматорська, Херсона. Та найбільші успіхи вдома показали дніпряни.


З’явившись ще в 18 столітті з легкої руки придворного перукаря, французька коса завоювала любов жінок. Вона виглядає одночасно строго і елегантно, грайливо і просто, але дуже красиво. Дивимося і вчимося.


Рубрика "В цей день".