пʼятниця, 30 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 30.03.2018

Весна вже дуже близько, тому не лінуйтеся виділяти хоча би десять хвилин зранку для зарядки.На черзі наша постійна рубрика «Слово дня». І знову в ефірі лунає грузинська мова.


Чи знаєте ви, що колекція кам’яної пластики Історичного музею ім. Яворницького є найбільшою в Україні. Нещодавно у Дніпрі з’явилася сота кам’яна баба. Власне про це і буде розповідати наш гість - археолог, заступник директора з наукової роботи Історичного музею, Олександр Старик.
Тема, задля якої ми запросили нашого наступного гостя, стосується життєво важливої частини нашого з вами життя, а саме надання першої медичної допомоги постраждалим від нещасних випадків. Перед тим, як представити вам гостя, ми пропонуємо переглянути сюжет, де наші журналісти з’ясовують у перехожих, що саме вони знають про долікарську допомогу.


Отже, про долікарську допомогу, її особливості та важливість ми будемо говорити буквально за мить з нашим гостем - інструктором з першої невідкладної допомоги, співзасновником організації UniSafe – Кирилом ФомченкомРухаємося далі. Сюжет, який підготували нам наші редактори, присвячений темі емоційного інтелекту. Що це таке та для чого власне необхідно розвивати свій емоційний інтелект, розкаже у сюжеті досвідчений психологЯкщо ви вже поснідали та маєте час, щоб випити чашечку чаю, то сюжет про те як заварювати цей напій аби зберегти всі його корисні властивості, спеціально для вас.


Безперечно, рослини є досить важливим елементом декору та оптимізації простору в приміщеннях. Останнім часом дизайнери шукають і знаходять незвичне застосування рослин, наприклад клеять їх на стіни та роблять з них картини. Про це віяння ми розпитаємо детальніше в нашої гості, флористки-декораторки Ольги Марченко.


Цікавий факт: Люди, що читають, набагато менше схильні до зайвої ваги. Отож хочете схуднути – читайте, читайте та ще раз читайте. А якщо не знаєте що, то рубрика «Рекомендуємо прочитати» створена спеціально для вас.


П’ятниця, друзі! Це означає, що настав час планувати як і де можна цікаво провести час у нашому місті. Тож рубрика «Афіша» вам у цьому допоможе. Дивіться та запам’ятовуйте.


Їх багато, але всі вони талановиті. У нас в гостях вокально-хореографічний колектив «Color Music» Палацу творчості дітей та юнацтва Новокадацького району міста Дніпра.

Рубрика "В цей день".