четвер, 29 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 29.03.2018

Слово «йога» походить від санскритського слова яке буквально перекладається, як «об'єднання» або «зв'язок» і здебільшого стосується духовних та фізичних методів досягнення гармонії. Йога застосовується в різноманітних релігійних практиках в буддизмі та індуїзмі, але в західному світі вона приймає більш спортивний характер. Саме таку йогу, спортивного характеру, ми продемонструємо вам у «Ранковому коктейлі». Слідкуйте за нашою тренеркою і не бійтесь повторювати вдома.


Якщо саме сьогодні ви вирішили поринути у культурне життя міста, а куди завітати не знаєте, наступна рубрика вам допоможе! Час культурної афіші у «Ранковому коктейлі». 


51 канал увімкнули, спортом позаймались, з планами на вечір визначились, час і поснідати. А ідеї для смачненьких страв на будь який випадок можна підглянути у нашій «Кухні». Смачного!


Це була її перша участь в зимових Олімпійських іграх. До цієї поїздки фігуристка готувалась довго. Про результат змагань та які враження про поїздку залишились - дізнаємось у самої спортсменки.


Сьогодні у Дніпрі відбудеться показ мультфільмів Лондонського фестивалю анімації. Детальніше про фестиваль, країни-учасники та самі мультфільми - розповість організаторка фестивалю у Дніпрі.Нещодавно до Дніпра завітали актори театру «Чорний квадрат» з психоаналітичною і водночас комічною виставою «Неймовірно, але Фрейд». Наші журналісти завітали на спектакль і поспілкувались з акторами театру. Детальніше про це дивіться у наступному сюжеті.Друзі, ми продовжуємо знайомитись з мовами національних меншин, які проживають на території України. Сьогодні у рубриці «Слово дня» вивчатимемо грузинську. Ця мова не менш колоритна, ніж інші національні особливості грузин. Переконайтесь самі! Вихідними у Дніпрі відбудуться змагання за Кубок з бодібілдінгу. Спортсмени, які братимуть участь у заході, завітали сьогодні до нашої студії.


Довгоочікувана прем’єра у Дніпровській філармонії відзначилась успіхом. Наші журналісти побували за лаштунками шоу і дізнались, як відбувався репетиційний процес. Дивимось разом!


Репетицію концерт-шоу “Маестрo” ми з вами побачили. А от про враження від самого шоу, яке відбулось у цей вівторок, ми зараз дізнаємось у вокалісток і режисерки-постановниці концерту. Тож чи був аншлаг? Чи підспівував зал?Рубрика "В цей день" далі.