середа, 28 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 28.03.2018

Підтримувати себе у формі кожен день дуже важливо і корисно. Ранкова зарядка не займе багато часу, а також, вона не вимагає ніяких фінансових витрат. А якщо після ранкових вправ ви ще приймите контрастний душ, то бадьорість і гарний настрій вам гарантовані. Сьогодні руханка від тренерки з кроссфіту Світлани Науменко.Здивувати своїх родичів, другу половинку або просто знайомих можна оригінальним сюрпризом – портретом, виготовленим з шоколаду. Щоб створити таку картину не обов’язково бути художником. Створення портретів з шоколаду під силу кожному. Як зробити настільки оригінальний і при цьому смачний подарунок? Це не так складно, як може здатися на перший погляд. Тож далі майстер-клас зі створення портрету з шоколаду.


Нещодавно стало відомо, що в Національному Гірничому університеті в Дніпрі працює нащадок Кобзаря. Це – випускник НГУ, кандидат технічних наук, доцент кафедри геодезії, який рік тому став проректором з науково-педагогічної, навчально-виховної роботи та перспективного розвитку НГУ. До речі, наймолодшим в Україні.


29 березня у Дніпрі на містян чекають 12 шедеврів незалежної анімації з британського і міжнародного конкурсів. А ми хочемо всіх запросити до дніпровської анімаційної студії «Веснянка», в ній діти самі створюють мультфільми та фільми і постійно отримують на престижних фестивалях призові місця.


У Дніпрі нещодавно відкрили новий театр Європейської драматургії «Дзвін», і цими вихідними відбулася перша вистава «Монологи наодинці з Богом». Подробиці створення нового театру та його репертуар дізнаємося від режисера «Дзвону» та його актора.


Настав час для нового рецепту з нашої постійної рубрики Кухня. Що нам сьогодні порекомендують смачненького приготувати, дивимося.


Подовжуємо вчити вислови різними мовами нацменшин. На цьому тижні це грузинська. Тож приготуйте аркуші паперу та ручки, будемо вчити грузинську мову.


Наше місто багате на талановиту молодь, яка створює нові формати подачі своєї творчості. Саме про це і буде наші наступні два блоки. А просто зараз сюжет про дівчину, яка створює графічні ілюстрації в чорно-білій гамі та вважає розпис хною – окремим видом мистецтва.


Послухаємо про модні тенденції цієї весни.


Продовжуємо тему нових мистецьких засобів вираження свого таланту. Наступний гість багато років працював над своєю технікою у новому стилі написання картин - спрей-арті.Цими вихідними у Музеї українського живопису розпочався перший фестиваль сюрреалізму. Гостя, з якою ми зараз познайомимося, стала однією з учасниць цього заходу. Яку роль вона відіграла у фестивалі сюрреалізму - за мить дізнаємося.


В цей день.