понеділок, 26 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 26.03.2018

Кросівки «Kango Jump», як з’ясувалося, можна використовувати як тренажер з додатковою вагою у 2 кілограми 200 грамів. Як зробити ефективною ранкову руханку з навантаженням - подивимось у наступному сюжеті.За допомогою рубрики «Слово дня» вчимо найпопулярніші вирази мовою національних меншин. На цьому тижні вчимо грузинську.


Епілепсія супроводжується судомами, нападами та іншими проявами, контролювати які не вдається хворому. Тоді на допомогу можуть прийти звичайні перехожі. Що робити до приїзду швидкої, аби врятувати людину та не зашкодити своїми діями? Саме про це ми будемо говорити далі з лікарем, який вже є у нашій студії.


Робочий тиждень можна планувати вже з понеділка. Якщо ви плануєте своє дозвілля, подумайте, куди ви завітаєте завтра.


Влад Кураленко - бувший військовослужбовець. Бісероплетінням зайнявся задля адаптації до мирного життя після повернення з АТО. Сьогодні майстер з вишивки бісером покаже як прикрасити жіночу сорочку яскравими елементами етнічного стилю.


Наша наступна гостя є ландшафтним дизайнером і останні десять років розробляє проекти зелених зон в нашому місті, а нещодавно почала робити проекти озеленення «для птахів» - висаджувати рослини, які взимку є джерелом корму для пташок, а в літній час найбільш підходять для гніздування і укриття від хижаків.


Від організованості і небайдужості мешканців багатоквартирних будинків залежить добробут усієї будівлі. Ці люди не чекали, поки за них хтось подбає: зробили самі усе, що потрібно для комфортного життя.


Ви вже підготувалися засвоїти наступні базові елементи танцю електрик-бугі? Гайда до ваших телеекранів - ми продовжуємо наш навчальний онлайн-курс!


Найсмачніші рецепти страв ми пропонуємо вам приготувати у себе вдома з нашою рубрикою – «Кухня»


З лози можна виготовляти як інтер’єрні вироби, так і речі домашнього вжитку. Наскільки витонченою може бути робота з цього витонченого матеріалу - розкаже наша наступна гостя – Галина Седлярова – майстриня з лозоплетіння.Ця подружня пара нещодавно повернулася з подорожі по Південній Африці. Вони відпочивали і малювали те, що їх вражало найбільше. Ми зможемо побачити деякі роботи і познайомимось з творчим тандемом.


Рубрика "В цей день" далі.