субота, 24 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 24.03.2018

Проведені дослідження показали, що ефективність ранкових тренувань зростає на чверть, порівняно з вечірніми заняттями.


Хто з нас хоча б раз не обіцяв собі почати нове життя: правильно харчуватися, займатися спортом або просто вставати зранку на годину раніше? Але дуже небагатьом людям вдається реалізувати це на практиці. Як зробити перший крок до вдосконалення?Продовжуємо рубрику “Слово дня”. Цього тижня вивчаємо литовську мову і просто зараз поповнимо лінгвістичний багаж часто вживаними фразами.


Година Землі — щорічна міжнародна подія, започаткована Всесвітнім фондом природи, котра проводиться останньої суботи березня, і закликає вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети. Чи знають мешканці Дніпра про таку акцію та чи долучаються до Години Землі, дізнавалися наші ранкові журналісти.


Наталія Горбенко — авторка та керівниця проекту “ЕкоСвіт — Живи Здорово!”Прохасько представив у Дніпрі свою дебютну книгу “Нестримна сила води”. Наші ранкові журналісти не оминули нагоди поспілкуватися з автором про його пошуки, дрібниці, що творять світ та ідеальні місця. Дивимось!


Час для ексклюзивної презентації у Ранковому Коктейлі. Дивимось кліп “Хочется” від гурт SankiDeda, а потому обговорюватимемо побачене.Пеларгонія - це давно вже не «бабусина квітка». На сьогоднішній день існує стільки красивих видів і сортів, що все більше квітникарів хочуть роздобути її в свою колекцію кімнатних рослин.


Електронний танцювальний гурт з Дніпра – The Virophage (Вірофаг) – вже за мить у нашому ефірі налаштує на суботній настрій. Залишайтеся з нами, потанцюємо!


Змінити зачіску і зробити образ будь-якої жінки більш виразним допоможуть прикраси для волосся. Такі аксесуари можуть використовуватися як для вечірніх укладок, так і для повсякденних зачісок. Прикраси ручної роботи, що надають особливого шарму образу, часто коштують недешево. Проте озброївшись фантазією, більшість з них без нескладно виготовити самостійно. Дивимося, як створити елегантну прикрасу власноруч.


Кінопокази, виставки, концерти, перфоманси — куди піти цими вихідними, аби не ходити дармно — далі у рубриці АФІША.


Екзотичні солодощі, привезені з далекого Сходу, тривалий час були делікатесами, і їли їх тільки в найбагатших будинках Європи. Найбільш широкий їх вибір завжди був у Туреччині, Ірані та Афганістані. Ця любов до десертів, рецепти яких були винайдені на сході, не вщухає досі. Тож сьогодні ми дізнаємося, як готувати східні солодощі в домашніх умовах. Це не так вже й складно!


Рубрика " В цей день".