пʼятниця, 23 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 23.03.2018Друзі, ми продовжуємо нашу щоденну рубрику «СЛОВО ДНЯ». Сьогодні ми дізнаємося про нове слово з литовської мови.


Настав час для приготування сніданку. Ми ж з вами знаємо, що снідати необхідно з багатьох причин. Це і зменшення потреби їжі протягом дня, і профілактика ожиріння та й просто енергія для робочого дня. До того ж вчені вже довели, що ідеальний сніданок повинен складатися зі злаків, фруктів та білків. А ми пропонуємо вам переглянути сюжет, з якого ви візьмете у свою скарбничку рецептів ще один сніданок.


Як ми казали на початку нашої програми, сьогодні в нашій державі відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та любителів народного мистецтва.


Рухаємося далі. Саме час підказати нашим телеглядачам, що потрібно робити, аби створити собі гарний настрій зранку і до самого вечора, ще й не піддаватися на зовнішні подразники, які повсякчас намагаються зіпсувати цілий день. Поради психолога для вас.


Якщо ви хочете здивувати колег новою зачіскою, яку ви зробили власноруч, то наш наступний сюжет для вас. Дивіться та вчиться!


Про народне мистецтво ми розповіли, а як себе почувають в цей день працівники культури - просто зараз і дізнаємося.


Цікавий факт: доведено, що більшість читачів втрачають інтерес до книги на 18-й сторінці. Так ось, щоб такого не ставалося існує наша рубрика "Рекомендуємо прочитати", з якої ви дізнаєтеся все, щоб не втратити до книги інтерес вже на 18 сторінці.


А зараз увага глядачам, які мають у себе вдома тераріум. Для вас експерти по догляду за екзотичними тваринами розкажуть про особливості догляду за такими тваринами як ящірки. Сюжет спеціально для любителів екзотичних плазунів.Хоча б раз у житті, кожен із нас задумався над тим, ким були його пращури, яка історія виникнення його прізвища? Щоб знайти відповіді на ці питання потрібно дуже багато часу, але без знання минулого неможливо дивитися в майбутнє. І сьогодні консультантка з психогенетики Тетяна Кострова розповість, як створити дерево роду і як знання свого родоводу можуть допомогти у житті?Куди піти та чим зайнятися у нашому місті в п’ятницю розповість наша рубрика Афіша.Наші колеги з Чернігова поділилися своїм відео. Подивишись його, ми можемо дізнатися про секрети щастя, які відкривають діти. Якщо ви давно шукаєте відповідь на питання - що таке щастя, то можливо, саме зараз ви знайдете відповідь для себе. Дивимось.


Рубрика "В цей день".