четвер, 22 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 22.03.2018

Початківців фрідайверів, які занурюються на досить велику глибину без допомоги акваланга тренують по техніці йогів. Занять протягом одного тижня буде цілком достатньо, щоб виробити трьох хвилинну затримку свого подиху. Якщо влітку ви мрієте занурюватись з аквалангом - починайте вже сьогодні займатись йогою. Не знаєте як? Ми вам допоможемо!У «Ранковому коктейлі» ми розповідаємо не тільки про події, що відбулись у Дніпрі, а й про ті, що от-от відбудуться. Якщо ви ще не визначились із культурно-розважальною програмою на день – пропонуємо вам переглянути культурну афішу.


Останнім часом в Україні знімають все більше нових фільмів як короткого метру, так і повного, влаштовуються фестивалі кіно, у прокат виходять мультфільми. Наші журналісти вирішили дізнатись, чи дивляться дніпряни українське кіно. Відповідь у сюжеті!

І розмову про кіно розпочнемо з нашим першим гостем. Цікаві історії зі знімальних майданчиків, досвід кінозйомок та відмінність кіно від театру – усе це вже за мить!
У світі існує кілька музеїв картоплі. Один з них знаходиться в Бельгії. Серед його експонатів - тисячі предметів, що розповідають про історію картоплі - від поштових марок з його зображенням до знаменитих картин на ту ж тему. Другий музей картоплі розташований в США. У музеї на макетах, відео-презентаціях та інтерактивних моделях розказана історія перетворення домогосподарств у величезні картопляні фабрики. А кожен, хто купив квиток в музей отримує у подарунок ящик картоплі, який можна забрати з собою. Ми не подаруємо вам ящик картоплі, але навчимо як приготувати картопляний рулет! Час готувати смачненьке!


У продовженні теми кіновиробництва до нас завітає кіномеханік. Людина, яка раніше їздила з показами фільмів по селах, а зараз демонструє їх в музеї “Машина часу”.

Пропонуємо вам подивитись як проходять покази німого кіно у Музеї українського живопису. Наші журналісти завітали на один з таких кіносеансів.


А зараз ми продовжуємо тему кіно у «Ранковому коктейлі». Нагадуємо, сьогодні, 22 березня – день, коли брати Люм’єр вперше влаштували перший у світі публічний кінопоказ. Фільм, який демонстрували брати Люм’єр мав назву «Вихід робітників з фабрики» і був знятий у жанрі німе кіно. Кінематограф з того часу дуже змінився, а от німе кіно не пішло у минуле і залишилось вічним. Подивитись фільми з фондів німого кіно можна і у Дніпрі. Наш наступний гість – Олександр Іванов – тапір німого кіно.
Совість української нації – Ліна Костенко відзначила 88 років. Її постать не перестає дивувати і надихати. На честь свята в літературному клубі провели вечір її поезії


На початку ефіру ми обіцяли познайомити вас з юними артистами з театру пісні «Альянс». Виконуємо свою обіцянку! Наші журналісти завітали на репетицію до колективу і подивились як учасники «Альянсу» готуються до ювілейного концерту!


Викладачі та юні артисти з «Альянсу» завітали до нашої студії і просто зараз розповідатимуть про свої творчі успіхи і майбутній ювілей. Долучайтесь до бесіди, буде цікаво!За допомогою рубрики «Слово дня» вчимо найпопулярніші вирази мовою національних меншин. На цьому тижні вчимо литовську.


Рубрика "В цей день" у ранковому шоу.