середа, 21 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 21.03.2018

Знаєш, у таку погоду не хочеться з-під ковдри вставати. Та ще й робити зарядку. А от вправи йогів – цілком під такий стан та настрій підійдуть. Якими вправами починають свій ранок інструктори з йоги, дізнаємося просто зараз.З наступного сюжету дізнаємося, як доглядати за шкірою рук у холодний період. Та яка легка маска допоможе зробити вашу шкіру ніжною та гладенькою.


Час познайомити вас з першим гостем нашого ранкового ефіру. 21 березня відзначають день лісів. Тож до нас завітав один з тих, хто дбає про ліси Дніпропетровщини. За мить дізнаємося все про лісове господарство з перших вуст.


21 березня відзначають Міжнародний день лялькаря. В наступному сюжеті ми вас познайомимо з талановитою лялькаркою та її друзями.


Продовжуємо тему лялькарства. Наші наступні гості також актори-лялькарі. Вони прийшли до нас не самі, а зі своїми підопічними. За мить побачимо, персонажі яких вистав будуть прокидатися разом з нами.


Далі пропонуємо приготувати щось смачненьке. Записуйте рецепт з нашої постійної рубрики «Кухня», готуйте страву та викладайте фото страви на нашій сторінці у Фейсбуці та пишіть відгуки!Сьогодні відзначають міжнародний день поезії. На цю тему поговоримо з нашим наступним гостем.Це свято відзначають азербайджанці, узбеки, таджики, киргизи, казахи, дагестанці, курди, татари, башкири, гагаузи. Це свято ЮНЕСКО включило до списку нематеріальної культурної спадщини людства, як культурну традицію багатьох народів.


Далі послухаємо поради стиліста, як правильно обирати прикраси та комбінувати їх.


Саме час згадати про рубрику «Слово дня», яка допоможе нам вивчати окремі слова з мов нацменшин, які проживають на території нашого міста та області. Продовжуємо вивчати литовську!


Рубрика "В цей день". 


Афіша далі