пʼятниця, 2 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 2.03.2018

Чим би людина не захоплювалася, вона завжди прагне до досконалості. І це стосується н тільки речей, а й самої людини. Отож ви зрозуміли, зарядку ми показуємо у нашій програмі не просто так)))Настав час вітати у нашій студії першого гостя. Ним стане кандидат біологічних наук, доцент ДНУ ім. О.Гончара, в.о. директора «Регіональний ландшафтний парк «Дніпровські пороги»» - Вадим Манюк.
Від природи ми беремо дуже багато благ. Також природа надихає нас до створення прекрасних речей. Хто б міг подумати, що плести різні вироби для побуту або декору можна не тільки з лози, наприклад, а й з ялинкових голок. Як це робити ми зараз і побачимо у наступному сюжеті.


Зараз ми познайомимо вас із нашою гостею Ольгою Даль – фітнес-тренеркою.Продовжуючи тему подорожей, пропонуємо вам переглянути сюжет, де ми запитали в маленьких експертів про подорожі, навіщо варто їхати в далеку путь та що с собою брати.


Настав час підкріпитися. Всі ми знаємо, що головна страва ранку, та й всього дня – це сніданок. Лікарі-дієтологи всі в один голос стверджують, що сніданок має бути обов’язково. Тож ідею страви до сніданку підкаже нам один з кращих кухарів нашого міста. Що це буде - побачимо у сюжеті.


Друзі, весна за вікном і там вже зовсім скоро прийде прекрасне свято жінок 8 березня. А разом з ним жахливий жах чекає на чоловіків, адже треба порадувати коханих. І далеко не всі чоловіки розуміються на квітах та букетах. Щоб підказати, які букети нині модні та актуальні, а які ні, до нас завітала флористка-дизайнерка Юлія Нємцова.


Дуже часто батьки стикаються з такою проблемою серед дітей, як відсутність бажання читати. Причинами цьому є, по-перше, що самі батьки не читають або ж читають мало, по-друге примус до читання теж відбиває в дітей хист і, по-третє, неправильний вибір книги. Отож, якщо перші дві причини не про вас, то ми пропонуємо підійти краще до вибору книги. Можливо, наша рубрика "Рекомендуємо прочитати" допоможе вашій дитині полюбити читання.


Як ми вже говорили цього року свято Холі в Індії припадає на 2 – 3 березня. Цікаво, що до нього готуються за декілька тижнів, проводячи маленькі свята, як підготовку до великого Холі. У цей час роблять фарбу з кукурудзяного борошна та спеціальні водомети. Свято Холі відоме у всьому світі. Не дивно, що кілька років тому і в нашому місті вирішили теж веселитися так, як в Індії. Давайте подивимось, як це виглядало.


Будь-які свята та великі справи починаються з ідеї. Зараз зустрінемо у нашій студії людину, яка реалізувала ідею зі святом фарб у Дніпрі.


Далі Афіша.


Рубрика "В цей день"