вівторок, 20 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 20.03.2018

Починати робити ранкову зарядку ніколи не пізно. Вона потрібна кожній людині, аби після сну організм підготувати до праці. Тож, якщо ви досі зволікали, то мерщій приєднуйтеся до нашого тренера!Раді вітати у нашій студії кураторку проекту «Автомобіль –література- мистецтво» - Діану Близнюк, директорку Художнього музею - Тетяну Шапаренко і співробітницю Центральної міської бібліотеки - Олену Степанюк.
18-го березня відгриміла урочиста церемонія закриття ХІІ зимових Паралімпійськіх ігор. Ми пишаємося результатами наших спортсменів. Про них говорить вся країна, як про справжніх героїв, вони відновили спортивну славу України після не дуже високих показників олімпійців! Але їхні результати набагато вагоміші через те, що їм, і таким як вони людям доводиться долати в реальному повсякденному житті на кожному кроці! Один маленький епізод з такого життя - в нашому наступному сюжеті.


Щодня у Дніпрі відбувається чимало культурних подій. На які з них варто завітати саме сьогодні? Дізнаємося з рубрики «Афіша».


Кращим способом наповнити організм енергію є сніданок - після зарядки, звичайно ж. руханку ми вже зробили, дійшла пора і до смачненького.


14-го березня у міському Палаці дітей та юнацтва відбувся міський фестиваль дитячих театральних колективів "Театральні обрії". У номінаціях "Кращий акторський ансамбль" та "Краще музичне оформлення вистави" перемогу отримав театр естрадної мініатюри «Інтермедія». Вже за мить зустрічатимемо переможців в нашій студії!
Ідеальний макіяж очей важко уявити без стрілок. Начебто все виглядає досить просто, але перші ж спроби навчитися малювати стрілки зазвичай зазнають краху. Як це зробити правильно - розкаже і покаже Інна Буянська. Дивіться!


Що заважає нам відчувати себе щасливими – вже за мить будемо говорити з нашою наступною гостею.
Саме час згадати про рубрику «Слово дня», яка допоможе нам вивчати окремі слова з мов нацменшин, які проживають на території нашого міста та області. Продовжуємо вивчати литовську!


Ви скучили за теплом і зеленими садами? Тоді вам обов'язково варто завітати до оранжереї Дніпровського національного університету. Саме так зробила наша знімальна група, коли зрозуміла, що до справжньої весни ще далеко. Там наша Катерина Герасименко познайомились з фахівцями, які понад 20 років присвятили оранжереї. Вони відчувають себе там, як у раю і байдуже, що цей рай потребує щоденної і фанатичної праці.


Гімнастика на полотнах, як вид циркового мистецтва, зародилась у Франції в середині ХХ століття. Наразі елементи на полотнах набули популярності в усьому світі і не тільки в цирках, а й у фітнес-клубах. Все про повітряну гімнастику на полотнах знають наші наступні гості, які регулярно вдосконалюють свою майстерність і беруть участь у різноманітних конкурсах і чемпіонатах. Про повітряну гімнастику на полотнах, як видовищний вид циркового мистецтва поговоримо далі.


Прагнете вільно володіти українською? У такому разі читайте сучасну українську літературу, розмовляйте державною вдома і на роботі і вивчайте її завдяки рубриці «Мовний лікбез».


Рубрика "В цей день".