понеділок, 19 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 19.03.2018

Кросівки «Kango Jump», як з’ясувалося, не таке вже і просте приладдя. Наша Юлія Сирота спробувала не лише взути кросівки, а і зробити декілька вправ з тренером. Подивимось.За допомогою рубрики «Слово дня» вчимо найпопулярніші вирази мовою національних меншин. На цьому тижні вчимо литовську.


Леонардо Да Вінчі казав: "Живопис - це поезія, яку бачать, а поезія - це живопис, який чують." А яка вона жіноча поезія? Вже за мить своєю творчістю буде ділитися з нами талановита поетеса.


Робочий тиждень можна планувати вже з понеділка. Якщо ви плануєте своє дозвілля, подумайте, куди ви завітаєте завтра.


Цей чоловік -колишній військовослужбовець. Прийшовши з АТО, не знав, чим себе зайняти. Бісероплетіння не лише допомогло адаптуватися до мирного життя, а ще стало бізнесом. Тепер новоспечений майстер з вишивки бісером дивує модними аксесуарами та може розказати про деякі основи цієї кропіткої праці.


Бути жіночною та пластичною ніколи не пізно. Навчитись танцювати можна навіть тоді, коли у вас вже здобута професія, є сім’я і виросли діти. Вік жіночності не вимірюється роками. Сьогодні у нашій студії представниці жіночного стилю танцю.


Для тих, хто не дивився нас у минулий понеділок, нагадуємо, що ми підготували для вас танцювальний онлайн курс по електрик-бугі. Чотири понеділка ми будемо розповідати вам про базові напрямки цього стилю танцю. Сьогодні друге заняття, тема якого - Папінг. Тож, дивимося і вчимося.


Найсмачніші рецепти страв ми пропонуємо вам приготувати у себе вдома з нашою рубрикою – «Кухня»


Від організованості і небайдужості мешканців багатоквартирних будинків залежить добробут усієї будівлі. Ці люди не чекали, поки за них хтось подбає: зробили самі усе, що потрібно для комфортного життя.


Р-убрика "В цей день" далі.