субота, 17 березня 2018 р.

Ранковий Котейль. 17.03.2018

Підтримувати себе у формі кожен день дуже важливо і корисно. Ранкова зарядка не займе багато часу, а також, вона не вимагає ніяких фінансових витрат.


Про необхідність занять спортом знає кожен, от тільки як змусити себе подолати власну лінь та піти до спортзалу? Знає фітнес-тренерка Аліна Перетяка.


Час для ексклюзивної презентації у Ранковому Коктейлі. Дивимось кліп “Я виграв війну” від KOST.band, а потому обговорюватимемо побачене.


Плануєте змінити інтер'єр своєї оселі? Почніть із деталей. Як створити власноруч елегантну прикрасу — у наступному сюжеті.


Скрипаль Святослав Кондратів відомий музичними відео, які знімає у різноманітних куточках планети на авторські композиції.


Для створення стильних зачісок одні вирушають до салонів краси, а інші слідкують за нашими майстер-класами. Дивимося і вчимося. Танцюристи клубу «Восторг» стали призерами Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу. Про те, з якими емоціями і планами колектив повернувся до рідного Павлограда - дізнаємося за мить.


Орхідея — одна із популярних кімнатних рослих. Як правильно за нею доглядати — у наступному сюжеті


Гречаники — страва, найбільш поширена в українській та польській кухні. Вони можуть бути пісні, або з м'ясом. А смакують навіть з солодкими соусами та йогуртом. Пропонуємо один із рецептів приготування гречаників.


Настав час визначитися з планами на вечір. Тож рубрика Афіша до ваших послуг!


Рубрика "В цей день".