пʼятниця, 16 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 16.03.2018

Ми знаємо, що ніщо не замінить виконання фізичних вправ. Тож перейдемо до зарядки.Вона знає про аромати все, вона може навіть створити аромат. Знайомтеся у нашій студії Евгенія Константінова – ароматерапевтка та аромадіагностка.


Друзі, не всі знають, але саме сьогодні 16 березня 1917 року випустили для широкого вжитку першу туш для вій. Вже 101 рік жінки мають можливість з легкістю надавати своїм віям кольору, довжини, об’єму. І спеціально до цього дня наші журналісти підготували сюжет, де експерт порадить, як краще обирати туш для себе.


Сьогодні ми піднімемо тему догляду за волоссям. Знайомимося з нашою наступною гостею, Данною Сівко – трихосистемологинею та валеологинею .


Ми пропонуємо вам замислитися над тим, що такого корисного можна приготувати на сніданок. Якщо не знаєте – дивіться сюжет.


Сьогодні відзначається всесвітній день сну. І хоч ця частина нашого з вами життя ще вивчається, наші журналісти запитали маленьких експертів про сон, можливо, вони знають більше за нас.


Дізнатися більше про сон та те, як можна поліпшити свій сон і прокидання зранку - ми вирішили за допомогою нашої гості.


Для того, щоб знати більше і про сон, і про себе, і про багато всього, що відбувається на світі, потрібно читати. А щоб вам було легше робити вибір на користь тієї чи іншої книжки, дивіться рубрику «Рекомендуємо прочитати»


Ми не припиняємо давати корисні поради і знайомити вас з різними аспектами нашого з вами життя. От і зараз пропонуємо переглянути сюжет-пораду стосовно догляду за екзотичними птахами.


А ви знаєте, що нерідким явищем у наш час є бажання змінити професію та отримати нову роботу в людей після 30-40 років. Як бути, коли у вас виникла саме така потреба, як почати все з нуля в 35 років і чи можливо у нашій державі знайти роботу таким людям? Ці питання ми поставимо нашій гості Юлії Гуртовій.


П’ятниця, 16 березня, настав час визначитися з планами на вечір. Тож рубрика Афіша до ваших послуг!


Рубрика "В цей день".