четвер, 15 березня 2018 р.

Ранковий коктейль. 15.03.2018

Чи знали ви, що заняття йогою поліпшують концентрацію уваги і розвивають розум? А опанувати йогу зовсім не так складно, як здається на перший погляд. Не впевнені? Спробуйте самі разом з нашим ранковим тренером та журналісткою Настею Рюмік.

Зараз у нашому місті відбувається історико-літературний конкурс «Історія міста Дніпро. Як все починалося». Про місію і мету конкурсу вже за мить будемо дізнаватись від наших наступних гостей.


У «Ранковому коктейлі» ми розповідаємо не тільки про події, що відбулись у Дніпрі, а й про ті, що от-от відбудуться. Якщо ви ще не визначились із культурно-розважальною програмою на день – пропонуємо вам переглянути культурну афішу.


Днями у Дніпрі відкрилась виставка, на якій представлено близько 170 дитячих робіт, присвячених Тарасу Шевченку. На відкриття завітали наші журналісти. Як це було – дивіться у сюжеті.

Герої сюжету завітали до нашої студії, щоб розповісти про свою творчість і натхнення.

Вже на початку квітня усі відзначатимуть Великдень. Тож, ми підготували для вас легкий та цікавий майстер-клас з хендмейду, який зможе повторити кожен, хто вміє тримати голку в руках. Дивимось та запам’ятовуємо!

Друзі, останнім часом у Дніпрі постійно влаштовуються різноманітні культурні події. Виставки, спектаклі, перфоманси. Наші журналісти вирішили дізнатись наскільки люди цікавляться подібними заходами.Пропонуємо познайомитись з Ольгою Таракановою – танцюристкою  з  Pole Dance.

Ми щойно поспілкувались з чарівною танцівницею, а зараз подивимось на дівчат, які можуть не лише зачарувати, а й захистити себе. Наші журналісти завітали до Федерації з рукопашного бою. Детальніше дивіться у наступному сюжеті.