середа, 14 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 14.03.2018

Підтримувати себе у формі кожен день дуже важливо і корисно. Ранкова зарядка не займе багато часу, а також, вона не вимагає ніяких фінансових витрат. А якщо після ранкових вправ ви ще приймете контрасний душ, то бадьорість і гарний настрій вам гарантовані.


Не знаєте як провести своє дозвілля? Тоді наступна рубрика допоможе вам. Кожного дня з «Афіші» ми дізнаємося про найактуальніші культурні події Дніпра та області.


Сьогодні у всьому світі відзначають день числа ПІ. Наступний сюжет не про це число, але стосується безпосередньо математики. Саме завдяки цій дисципліні мозок людини залишається в тонусі, бо вирішення математичних рівнянь – це теж саме для мозку, як і тренування у залі для нарощування м’язів. Чи може доросла людина змагатися з дитиною у вирішенні рівнянь на швидкість, перевіряла журналістка Вікторія Гаврюшова. Що з того вийшло, дивимося далі.


Продовжуємо тему математичних рівнянь. Бо вони допомагають нам усюди. А особливо, коли річ йде про складання кубика Рубика. Які нові рекорди встановили спідкубери-дніпровці на чергових змаганнях - дізнаємося з перших вуст.


14 березня у 1822 році у Київському театрі вперше відбулася вистава українською мовою. 196 років тому вперше глядачі почули українську мову зі сцени. А у Дніпрі в цьому році Академічний музично-драматичний театр ім. Шевченка святкуватиме своє сторіччя. Та в нашому місті з’явилися і сучасні україномовні театри. Власне, про плин часу та українські театри Дніпра далі піде мова у сюжеті.


Актори молодої майстерні українського театру «ҐЕРЦЬ» є генерацією нового сучасного театрального мистецтва. Цей театр не дотримується певних класичних форм при постановці нової вистави. От і зараз «ҐЕРЦЬ» планує серію нових прем’єр, яких саме - дізнаємося за мить.


Віка Гаврюшова, наша журналістка, спробувала доїхати автостопом до Запоріжжя. Як реагували водії на її прохання довезти безкоштовно до іншого міста - дізнаємося за мить.


Продовжуємо тему мандрівок разом з наступним гостем, який встиг відвідати 46 країн, при мінімальному бюджеті. Як йому це вдалося - він розкаже за мить.


У 1914 році льотчик Петро Нестеров здійснив перший авіапереліт з Києва до Одеси. А тепер літати - це звичайна справа для людей. Як змінилися ціни на авіаквитки та як вони формуються - дивимося у наступному сюжеті.


Після мандрів особливо хочеться смачненького попоїсти, домашнього. Тож зараз цим і займемося. Ще один рецепт смачної страви вже черкає на нас.Рубрика " В цей день".