вівторок, 13 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 13.03.2018.

З приходом весни наш організм потребує оновлення та гарного тонусу. Найвірогідніший спосіб досягнення бажаної форми – це правильний режим дня та ранкова зарядка.Чим ближче весняне тепло, тим критичніше жінки оцінюють свою зовнішність – це вже традиція. Якщо і ви хочете позбутися від жирку, який « прилип » за зиму до талії і боків, то прислухайтеся до рекомендацій фітнес тренерки Юлії Карпік, яка вже готова відкрити секрети того, як привести тіло до ідеалу.


У всі часи в жінках цінувався погляд. Пишні та об’ємні вії додадуть будь-якому погляду глибини і загадковості. Але що робити, якщо свої вії далекі від ідеалу, навіть після нанесення туші? Дивіться наступний сюжет.


Щодня у Дніпрі відбувається чимало культурних подій. На які з них варто завітати саме сьогодні? Дізнаємося з рубрики «Афіша».


Давайте подивимося , що нам пропонує сьогодні приготувати наш шеф –кухар!


Рубрика " Слово дня " далі в ранковому шоу.


Швидкість, драйв та екстрим. А ще шкіряний одяг та яскраві залізні коні! Це те, без чого не уявляє свого життя чемпіонка з мотокросу Дарія Разумова. За мить у нашій студії вона поділиться з нами своїми емоціями, досвідом та успіхами.Він втратив руку і вчився жити заново. Спорт і кохання відродили у ньому віру у щасливе життя. Історія В'ячеслава Кулаковського вражає і вчить перемагати будь-які трагічні обставини. Про неймовірну силу волі і позитивне мислення як спосіб вижити - дивіться далі у сюжеті Катерини Герасименко.


Якщо у Вас яскраві думки, але Ви не не вмієте їх висловити, то спілкування з нашим наступним гостем саме для вас! Раді вітати! Лариса Тінтулова - практикуюча тренерка з ораторського мистецтва, журналістка, авторка методики розвитку голосу «Я говорю вільно» та інших у нашій студії !


Львівський гурт «Один в каное» нині перебуває у всеукраїнському турі. Музиканти презентують пісні з нового альбому, реліз якого запланований наприкінці весни. У Дніпрі гурт зібрав повний аншлаг, а публіка насолодилась ліричною музикою і самобутнім вокалом солістки. Подробиці дивіться у сюжеті Катерини Герасименко.


Всі батьки бодай раз це бачили. Ми усі цього боїмося. Це важкий для батьків момент – коли дитина влаштовує істерику, а особливо, в громадському місці: репетує, падає на підлогу і дриґає ногами. Як реагувати на дитячі істерики – дивіться в наступному сюжеті.


Прислів’я твердить: «Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні». Та далеко не завжди ми керуємося цим мудрим правилом. Про поширену практику відкладання „на потім”, а також про те, як подолати цю звичку, розповість наш наступний гість.


Рубрика "В цей день".