понеділок, 12 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 12.03.2018

Нашій журналістці довелось випробувати на собі ті види спорту, якими вона раніше не займалась. Юлія Сирота вчилася стояти на спеціальному знарядді для аеробіки- кросівках «Kango Jump». Подивимось, як це в неї вийшло.Наша наступна гостя любить експериментувати з візерунками і формами. У своїх роботах вона намагається створити цілу історію, і зробити так, щоб на малюнках був справжній сюжет. Залишайтеся з нами і ви дізнаєтеся, які картини можна створити завдяки лише аркушу паперу та ручці для креслення.


Найкращі рецепти від кухарів ми зібрали для вас, аби ви змогли насолодитися смачненьким.


Робочий тиждень можна планувати вже з понеділка. Якщо ви плануєте своє дозвілля, подумайте, куди ви завітаєте завтра за допомогою нашої культурної афіші.


Натюрморти пишуться переважно на свіжому повітрі, але коли за вікном прохолодна погода, це можна зробити прямо вдома, використовуючи лише свою уяву. Майстер-клас від художника Валентина Назаренко – натюрморт.


Змінюється погода, настрій і мода, але бажання бути креативними повинно бути незмінним. До нашої студії ми запросили стилістку, яка розкаже про нові тенденції весняного сезону.


А зараз гарна новина для тих, хто мріяв навчитися такому стилю танцю, як електрик - бугі. Ми приготували для вас справжній онлайн курс та протягом наступних тижнів, по понеділкам будемо знайомити вас з основними техніками цього стилю. Тож, перший урок вже починається.


25 березня на дніпрян очікує культурна подія – прем’єра спектаклю театру «Віримо». Сьогодні у нашій студії ми поспілкуємось з акторами цього театру і дізнаємось про нову виставу.


Вони живуть у звичайному багатоповерховому будинку, та хочуть повертатись додому у гарному настрої і не чекають, поки за них усе зроблять. Беруться до справи облаштування прибудинкової території самотужки.


Ми всі в дитинстві вирізали з паперу сніжинки, дехто намагався зробити гарні візерунки з кольорових серветок. Ця майстриня зуміла перетворити звичайне дитяче захоплення у справжнє мистецтво.


Рубрика "В цей день".