четвер, 1 березня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 1.03.2018.

Наукою було доведено, що йога здатна покращувати настрій і знижувати тривожність, а самі йоги зуміли довести на практиці, що численні захворювання людства є результатом неграмотного дихання. Техніки пранаями можуть допомогти позбавитися від досить серйозних захворювань. Всі ці дива можливі, якщо виконувати техніки йоги правильно. Наші ранкові журналісти поцікавились, як саме практикувати йогу. Дивіться і повторюйте!У «Ранковому коктейлі» ми розповідаємо не тільки про події, що відбулись у Дніпрі, а й про ті, що от-от відбудуться. Якщо ви ще не визначились із культурно-розважальною програмою на день – пропонуємо вам переглянути культурну афішу.


Друзі, сподіваємось ви вже встигли і спортом позайматись, і плани на день побудувати і навіть випити ранкову каву. А зараз час сніданку! У «Ранковому коктейлі» ми покажемо, як приготувати щось особливе і смачне. Сьогодні у нас в меню гречана каша, та не звичайна, а сироїдна. Заінтриговані? Тоді дивіться.


Раді вітати у нашій студії юну художницю Ксенію Чалову.


Цими вихідними наші ранкові журналісти познайомились з творчістю дніпровського панк-рок гурту під назвою «Дєфєкт Рєчі». Сьогодні ввечері хлопці влаштовують великий сольний концерт. Детальніше про гурт - дивіться у наступному сюжеті.


Гурт «Дєфєкт Рєчі» вже в нашій студії.


На початку ефіру ми казали, що першого березня відзначають Міжнародний день кішок. З цього приводу ми запросили до студії котів та їхніх господарів. Перша чарівна гостя – кішка на ім’я Зая та її не менш чарівна господарка – Євгенія Новачок. Зустрічайте за мить!


Нещодавно у Музеї українського живопису відбулось поповнення експозиції з оригіналами робіт Сальвадора Далі. Що саме там відтепер показують – поцікавились наші журналісти. Вам теж цікаво? Дивіться наступний сюжет.


У «Ранковому коктейлі» продовжується котячий марафон. Далі в нашій програмі ви дізнаєтесь усе про породу котів – мейн-кун. Секрети в харчуванні та догляді. Та як виростити справжнього чемпіона. До нашої студії завітає власник розплідника мейн-кунів та котик Фіксик.


Наші ранкові журналісти побували на презентації нового роману від львівської авторки Галини Рис. Які теми висвітлює книга та про біографічні факти з життя письменниці – дізнавайтесь далі, з нашого наступного сюжету.


Рубрика "В цей день" далі.