пʼятниця, 23 лютого 2018 р.

Так а що там Суспільне?


Які зміни відбуваються на Суспільному і чи відбуваються взагалі? Хто відповідає за прийняття стратегічних рішень, а хто – за зміну лампочок у будівлі телецентру? Що таке Директорат та Рада генпродюсерів і навіщо вони потрібні? Звідки беруться гроші на вироблення контенту і що з бюджетом? Наталка Кузьменко та Сашко Попенко покажуть суспільне мовлення таким, як воно є – без купюр та цензури – у новому проекті "ТАКАШОТАМ СУСПІЛЬНЕ". Вони заходять без попередження у кабінети, риються у паперах, вриваються на будь-які зустрічі та наради і ставлять незручні запитання усім, починаючи від голови правління ПАТ "НСТУ" Зураба Аласанії, закінчуючи охоронцем на вході до телецентру. І все заради того, щоб показати глядачам Суспільне таким, яким його ще ніхто не бачив!

У першому випуску, який вийде в ефірі UA: ПЕРШИЙ вже цього понеділка, 26 лютого, о 09:30, глядачі почують від виконавчого директора ПАТ "НСТУ" Олександра Лієва про структуру Суспільного, побачать, як проводять свою обідню перерву працівники суспільно-політичного напряму на чолі із генпродюсером Андрієм Сайчуком, та дізнаються як за допомогою електронного документообігу замінити дверну ручку.

Кожен випуск "ТАКАШОТАМ СУСПІЛЬНЕ" – це відеоблог, який розповідає про одну конкретну тему: структуру суспільного мовника, проблеми із бюджетом, повсякденне життя телецентру, роботу у регіонах, створення контенту, фан-зону Зимових Олімпійських ігор-2018 тощо. Окрім телеканалу UA: ПЕРШИЙ, за пригодами Наталки та Сашка можна буде стежити на всіх діджитал-платформах Суспільного та в ефірі регіональних мовників.

А про власну обезбашеність та нахабство, моменти зйомок, які запам’яталися найбільше, й проблеми з бухгалтерією – читайте в інтерв’юавторів проекту Наталки Кузьменко і Сашка Попенка.
Джерело: http://1tv.com.ua/news/channel/99954