четвер, 22 лютого 2018 р.

Дніпрянин став переможцем етапу Кубку світу з фехтування

Дніпровський фехтувальник Богдан Нікішин поповнив колекцію своїх трофеїв. Кілька днів тому наш спортсмен став переможцем етапу Кубку світу з фехтування на шпагах. Що завершився у канадському Ванкувері.

Для спортсмена це вже друга медаль в особистому заліку у 2018 році. Раніше у січні 37-річний фехтувальник і лідер української збірної завоював срібло на етапі кубка світу у німецькому Ханденхаймі. Тепер в активі Богдана і золота медаль.

На шляху до п`єдесталу Богдан подолав 6 суперників. На стадії 1/32 фіналу він не залишив шансів іспанцю Альваро Ібаньєсу 15-8. Потім у двох наступних стадіях турніру дніпрянин переміг представників Росії – Микиту Глазкова 7 – 3 та Георгія Бруєва 13-12. У чвертьфіналі Нікішин здолав італійця Габрієле Чіміні 15-12. У півфіналі вихованець Дніпра виявився сильніше за олімпійського чемпіона -2016 француза Яніка Бореля 15-11. І у фіналі Богдан виграв ще у одного француза Даніеля Жерана 15-13.