вівторок, 27 лютого 2018 р.

У Дніпрі відбувся ярмарок вакансій для працівників СуспільногоПрацівникам Дніпровської філії Суспільного, що вивільняються під час реформування філії, пропонували варіанти нового працевлаштування. Під час заходу, який відбувся 26 лютого, представники шістьох роботодавців розповідали про наявні вакансії та консультували з питань умов працевлаштування.

У ярмарку взяли участь: начальник відділу взаємодії з роботодавцями Дніпровського міського центру зайнятості (МЦЗ) Світлана Власенко, заступник директора Дніпровського МЦЗ Ірина Требухіна. Були представлені компанії: КП "Дніпровський метрополітен", Vodafone, ДФ ПАТ "Укртелеком", ТОВ "ЕДС-Інжиніринг", КП "ДГСТ" міста Дніпро та ОТВ.

За словами учасників, роботодавці намагалися знайти індивідуальний підхід до кожного, приділили достатньо уваги та відповіли на всі запитання.

"Ми постійно підтримуємо зв’язок із представниками центру зайнятості та місцевими телеканалами. Вже навіть працевлаштували кількох своїх співробітників, що потрапили під скорочення", – каже т. в. о. менеджера Дніпровської філії ПАТ "НСТУ" Валентин Чанглі.

Основні вакансії, які були запропоновані учасникам ярмарку – це бухгалтер, інженер, економіст, електрик, монтажер та оператор. Оголошували заробітні плати від 8 до 10 тисяч гривень.

"Наші працівники вже побачили для себе перспективу працевлаштування на інших підприємствах. Ми бачимо, що зацікавленість та відвідуваність подібних заходів збільшується", – підвела підсумок продюсерка Дніпровської філії суспільного мовника Оксана Цибуля.

Ярмарки вакансій відбуваються за пропозицією керівництва Суспільного у містах, де найбільше вивільнених працівників. Захід було організовано спільно з Дніпровським обласним центром зайнятості та за сприяння Ради Європи.

Нагадаємо, нещодавно у філії вже відбулася зустріч із працівниками міського центру зайнятості.