вівторок, 20 лютого 2018 р.

У дніпровській філії НСТУ представили нового продюсера

20 лютого у дніпровській філії Суспільного телебачення представили новообрану продюсерку. За результатами відкритого конкурсу нею стала Оксана Цибуля.

Пані Оксана відмітила, що колектив “51 каналу” тепло її зустрів. Далі вона відповіла на питання колег, щодо подальшої роботи та розвитку телеканалу.

“Ми максимально будемо працювати над покращенням контенту, як з творчого так і з технічного боку.” - зауважила продюсерка.

Одним з найголовніших питань, які були обговорені дніпровським колективом стало недавнє соціальне дослідження проведене для ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" компанією Kantar TNS за підтримки проекту Ради Європи. Основний акцент зробили на визначені аудиторії та впізнаваності суспільного мовника у регіонах.

Так у Дніпрі найбільш обізнані глядачі, щодо поняття - Суспільне. Тобто 63,8 відсотків опитуваних розуміють, що це реформоване державне телебачення та радіо, яке фінансується з державного бюджету, але контролюється суспільством.

Але мало хто з дніпровців знає, що саме “51 канал” є суспільним.

“Маємо надію, що з появою логотипу UA на нашому каналі дніпровцям стане легше ідинтифікувати наш канал, як суспільний” - прокоментувала ситуацію Оксана Цибуля.