понеділок, 19 лютого 2018 р.

На Суспільному Дніпра за конкурсом обрали продюсера


За результатами відкритого конкурсу продюсеркою Дніпровської філії Суспільного мовлення була обрана Оксана Цибуля. Вона керуватиме творчим напрямом й відповідатиме за створення контенту та наповнення ефірної сітки 51 телеканалу і радіо “Дніпро”.

Пані Оксана має 9 років досвіду роботи у медіа сфері: працювала журналісткою, авторкою і ведучою програм, випусковою редакторкою ряду популярних ЗМІ Дніпра (МОСТ ДНІПРО, телеканал “Регіон”), керувала PR-напрямом (на позиціях PR-менеджера, керівника медіа-центру). З 2014 року працювала шеф-редактором онлайн-порталу 34.ua.

Конкурс на посаду менеджера Дніпровської філії буде оголошено після адміністративного злиття Дніпровської та Криворізької філій Суспільного. 

У додатковому конкурсному відборі на позицію продюсера Дніпровської філії взяли участь 10 кандидатів. Загалом у конкурсі взяли участь 111 кандидатів. Було обрано 6 продюсерів із 57 та 8 менеджерів із 54 охочих. 

Нагадаємо, що вперше в історії НСТУ керівників регіональних філій не призначали, а обирали на відкритому конкурсі. Також вперше для керівництва філіями запроваджено дві різні посади: продюсер, що відповідає за контент та менеджер, який виконує лише адміністративні функції та має у обов’язках пряму заборону втручатися у творчі питання. 

У тих регіонах, де конкурс не відбувся у грудні, було призначенотимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера. Саме для цих філій у січні 2018 року було проведено повторний конкурс. 

16 та 17 лютого відбулися координаційні робочі зустрічі в Києві з менеджерами і продюсерами з усіх регіонів. Протягом двох днів насичених тренінгів та робочих нарад по напрямках: творчому, технічному, кадровому, юридичному, фінансовому, комунікаційному, керівники підрозділів центральної дирекції зустрілися з менеджерами та продюсерами, щоб спільно опрацювати план роботи на найближчий період. 

Дізнатись більше про процес відбору можна на офіційному сайті.