вівторок, 27 лютого 2018 р.

Квартирні злодії


У Дніпрі затримали групу квартирних злодіїв, на рахунку якої понад сотня крадіжок. За словами речника ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області Ганни Старчевської, вийти на слід злочинного угрупування, що діяло у Дніпрі та області близько трьох років, вдалося оперативним шляхом – відразу ж після вчинення ними чергового злочину в Новокодацькому районі. Затримали трьох підозрюваних: чоловіків віком 26, 31 і 33 років.
Серед виявлених речових доказів, що засвідчують їхню причетність до пограбувань, правоохоронці вилучили: ніж та гранату РГД-5. Під час обшуку в орендованій зловмисниками квартирі було вилучено також пістолет з патронами та різноманітні відмички для злому дверей. Крім того, оперативники встановили, що цю квартиру злодії використовували для підготовки та відпрацювання майбутніх крадіжок.
Зловмисники «відпрацьовували» кожну адресу, за якою збиралися навідатися: стежили за господарями, коли ті йдуть на роботу, коли повертаються, розробляли план майбутніх «операцій»,здобували схожі замки, щоб досконало вивчити їх механізм. Зараз вирішується питання про перекваліфікацію досудового розслідування, розпочатого за статтею Кримінального кодексу України «Крадіжка», на більш тяжку її частину – «Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою».