пʼятниця, 9 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 9.02.2018

Тепер про стоматологів знають всі, і діти також. Давайте подивимось, що думають про молочні зубки, карієс та догляд за зубами маленькі герої сюжету - вихованці дитячого садочку № 342.Ми раді вітати у нашій студії першу гостю. Це Асистент кафедри дитячої стоматології ДЗ «Дніпропетровська медична академія» МОЗ України» кандидат медичних наук - Юлія Хотімська.Інструкція з рекомендаціями стосовно правильного чищення зубів до вашої уваги просто зараз.


Сьогодні у Південній Кореї відбудеться офіційне відкриття, офіційний початок зимових олімпійських ігор. Не пропустіть це видовище, приготуйтеся вболівати за наших спортсменів. Тож, ми відкриваємо тему дня і розпитаємо детальніше про Зимові олімпійські ігри та про наших спортсменів, нашого гостя - виконавчого директора Дніпропетровського обласного відділення НОК - Олександра Дювбакова.Програма олімпійських ігор, як зимових так і літніх, з часом набуває змін. Деякі види спорту виключають з програми і вони перестають бути олімпійськими. Такими є наприклад, кінний спорт, крокет та крікет, поло та перетягування канату. Натомість список поповнюється новими видами спорту до числа яких зовсім недавно увійшов і футзал.


Ми представимо вам легенду нашого регіону, чемпіона Олімпійських ігор з важкої атлетики у ваговій категорії до 110 кг. – Юрія Костянтиновича Зайцева.


На черзі в нас відео про спортсменку-могулістку Тетяну Петрову, яка буде відстоювати честь України на зимових олімпійських іграх. Сюжет знято нашими колегами з Івано – Франківська.


Якщо ви стали на стежку здорового способу життя, попіклуйтеся й про їжу, яка має бути не тільки корисною, а й смачною. Для вас рецепт від провідного кухаря нашого міста.

Чим займаються спортсмени у перерві між змаганнями, як тренуються і про що мріють, маємо змогу дізнатися від олімпійської чемпіонки 2012 року з академічного веслування.


Золота олімпійська медаль – це безперечно вагоме досягнення. Але що за ним стоїть, який шлях проходить спортсмен до свого тріумфу, а особливо коли це жінка? Власне відповіді на ці питання ми отримаємо від нашої гості олімпійської чемпіонки з академічного веслування 2012 року Анастасії Коженкової.


Куди піти цими вихідними, щоб було корисно і цікаво — далі у рубриці АФІША.Чим важливим і цікавим відзначився цей день в історії дізнаємось з рубрики "В цей день".