четвер, 8 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 8.02.2018

Сьогодні від нашого тренера ми дізнаємось як позбутися болі в суглобах. При лікуванні потрібно обов'язково робити ранкову зарядку. Також необхідно збалансувати харчування і сісти на дієту (зниження ваги зменшить навантаження на суглоби). Дивимось і повторюємо!
Багато хто навіть не підозрює як багато цікавого відбувається у нашому місті. Дніпро насичений на культурні події і має чим здивувати. Бажаєте дізнатись чим саме? Уважно дивіться культурну афішу!


Друзі, як часто ви тішите себе смачненькими стравами? Може у вас не вистачає часу на це? Або не знаєте як приготувати? Ми готові вам допомогти. У рубриці «Кухня» повар розкаже і покаже у деталях як створити справжнє кулінарне диво. Дивіться уважно!А ви вже чекаєте на весну? Якою вона має бути? Свої історії ви можете розказати акторам плейбек-театру "Сусіди" і вони їх розіграють вже завтра в Арт-центрі Квартира.


У суботу в галереї «Артсвіт» відбудеться гастрольний показ вистави «Розширення вен, або для чого нам потрібен фемінізм» херсонського Театру Май Буш в співробітництві з ГО «Gender Stream” і за підтримки “Українського жіночого фонду”. Організаторки заходу в Дніпрі вже готові проанонсувати нам цю подію і розповісти про важливість висвітлення даної теми.


До Дніпра нещодавно завітав унікальний музичний колектив «MONAXOZ». Це хор монахів, які під супровід оркестру виконують рок-хіти. Зацікавились? Дивіться сюжет! Наші ранкові журналісти покажуть усе в деталях.Багато цікавого сховано від наших очей. Наприклад, пам’ятні споруди Дніпра. Чи уявляєте ви, що не знаєте й третини з них? Чому? Бо багато таких будівель розташовані у дворах та провулках, на перший погляд зовсім непримітних. Наші журналісти поблукали містом і знайшли один з таких дворів.


Ви вже підготували подарунок своїй другій половинці? Якщо ні, то ідею для нього можете почерпнути з нашого наступного сюжету. Благодійний майстер-клас об’єднав людей творчою справою.Друзі, сьогодні до «Ранкового коктейлю» завітав Анатолій Карманов – мандрівник, який нещодавно повернувся з Ісландії.


Ми запросили до нашої студії Анастасію Гузар, яка знає все про те, як почати займатися йогою