середа, 7 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 7.02.2018

Гімнастика і контрастний душ вранці дадуть вам бадьорість і здоров'я на весь день. Але перед тим, як йти у душ - радимо розігрітися фізичними вправами. Приєднуйтеся до нашого тренера і робіть ранкову зарядку.А після ранкових процедур можна і смачно попоїсти. Бо перший прийом їжі має бути збалансованим. Але переважати мають складні вуглеводи, наприклад, каші. Вони тамують голод і при цьому тривалий час працюють як паливо для нашого організму, щоб він гарно працював. Яку страву готуємо сьогодні, вже за мить побачимо.


Наша перша гостя щойно повернулася з міжнародного конкурсу «Міс-Інтерконтиненталь», де представляла Україну. Цікаво, що у 2016 році на цьому ж конкурсі честь нашої держави також захищала дніпрянка. Тож можемо сміливо сказати, що в нашому місті найгарніші дівчата
Пропонуємо вам озирнутися, може у вас є знайомі, які схожі на зірку? А може й ви самі схожі на відому постать зі світу моди, кіно, театру або музики? Поки ви перебираєте всіх знайомих подумки, ми вже знайшли дівчину, яка схожа…. Ні, не будемо розкривати всі карти. Краще самі дивіться, який зірковий образ приміряла героїня нашого сюжету.


Героїня наступного сюжету може стати прикладом для дівчат, які мріють про подіум та спалахи фотокамер, але їхні параметри далекі від 90-60-90. Яке воно, життя моделі плюс сайз, дізнаємося разом за мить.Не жінками єдиними живе світ моди. Фотомоделями є і чоловіки. Вони також займають обкладинки журналів і отримують мільйонні гонорари. Ці моделі є улюбленцями модельєрів і модних фотографів. Тож з наступним гостем поговоримо про специфіку роботи чоловіків у модельному бізнесі.


Ми запитали у косметолога, як вберегти себе від шкідливих чинників взимку, щоб і наша шкіра виглядала як у справжніх моделей. Обов’язково записуйте рецепт зіркової маски.


Про вбрання поговорили, про особливості конкурсів краси та роботу чоловіків у світі моди також. Але ще ми не згадали людей, без яких не відбулась би жодна фотосесія. Ви вже здогадалися, хто наш гість ранку. Звісно, фотограф.


Рубрика "В цей День" далі.Культурна афіша Дніпра. Дивимось.