вівторок, 6 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 6.02.2018

Слідкуєте за вагою? Тоді майте на увазі - біг, йога або зарядка натщесерце - запорука енергії і легкості на весь день. Перевіримо? Руханка в ранковому ефірі!


Дніпровські літератори створили унікальну електронну «Абетку професій». Організатори попросили маленьких мешканців області намалювати їхнє уявлення про різні професії. Що з цього вийшло – за мить дізнаємося.


Виявляється, дитячий малюнок практично єдиний спосіб дізнатися, що ж насправді коїться в душі маленької людини. Саме тому малюнкам надається особливе значення у психології.


Де відпочити та куди піти сьогодні? Культурна афіша Дніпра вам підкаже. Дивимось.


Українці з'їдають майже 300 тисяч тон ковбасних виробів на рік! Це в шість разів більше, ніж вага всіх українських танків на озброєнні в армії і майже в десять разів важче Ейфелевої вежі. А от чи знаємо ми, що їмо? Про це будемо говорити з нашою гостею – дитячою лікаркою - гастроентерологом Ярославою Васьковською.Днями ми вийшли на вулиці Дніпра і запитали у містян, як часто вони купують ковбасні вироби і за якими критеріями обирають їх. Що з того вийшло? Дивіться далі!Перш ніж підійти до ковбасного прилавку, пригадайте застереження фахівців і не ризикуйте : не впевнені в якості – не купуйте. Краще скористайтеся рецептом від нашого шеф-кухаря. Це завжди і смачно, і корисно, і головне – безпечно! Нотуємо і готуємо!


А зараз саме час пригадати, чим важливим і цікавим відзначився цей день в історії.


Сміх продовжує життя - це те, у що ми свято віримо. У чому ж секрет сміху? Головний ефект сміхотерапії – підвищення імунітету. Це доведено наукою і щодня підтверджується волонтерами-клоунами, які працюють в лікарнях Дніпра.


Дніпровці, пишайтесь і вболівайте! Україну на Зимовій Олімпіаді у Кореї представлятиме наша дніпровська спортсменка - Анна Хниченкова! Вона виступить у категорії - жіноче одиночне катання. Її завдання – виконати коротку програму і на високому технічному рівні продемонструвати основні елементи фігурного катання. Це перша Олімпіада для Анни, до неї вона йшла довгих 18 років. Нещодавно наша знімальна група завітала на льодову арену, де відбувались тренування фігуристки. Про що вдалось дізнатись у мами Чемпіонки України, її тренера та самої Ані, дивіться у нашому сюжеті.Інколи бармени настільки захоплюються своєю професійною діяльністю, що переходять на більш серйозний рівень і займаються флейрінгом – приготуванням коктейлів з використанням елементів жонглювання. На вигляд – це справжнє шоу, яке потребує неабиякої майстерності. Наша знімальна група відшукала у Дніпрі справжнього чемпіона з флейрінгу. Хочете познайомитись з ним? Тоді дивіться наш сюжет!


Сергій Мартинець працював барменом понад 10 років. Він переконаний – у цій професії важливо все – досвід, інтуїція, майстерність, манери і, звичайно, вміння бути тонким психологом.