понеділок, 5 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 5.02.2018

Робити вправи кожного дня подеколи складно. Не вистачає часу, хочеться більше поспати. Але якщо ви хоч раз спробуєте зробити ефективний комплекс вправ, розрахований на усі м’язи вашого тіла, вже за три тижні буде видно результат. 15 хвилин ранкового часу варті того, аби мати струмку талію і бадьорість на весь день. Наша редакторка Юлія Сирота долучилася до ранкових вправ, дивимось, що з цього вийшло.Робочий тиждень можна планувати вже з понеділка. Якщо ви плануєте своє дозвілля, подумайте, куди ви завітаєте завтра за допомогою нашої культурної афіші.


Сніг та лід взимку підіймають настрій. Це справжня втіха для дітей та й дорослих, але є свої мінуси «зимової» погоди. По льодові важко пересуватись, а якщо його ще й притрусило снігом, то можна послизнутись і добряче впасти. Ми навчимо вас падати без ризику травмувань і тяжких наслідків невдалого падіння.


Цей чоловік – спортсмен, велосипедист, підкорювач гірських вершин. Та в повсякденному житті він намагається не втрачати людяності, а звертає увагу на проблеми і біду інших. Навіть тих, з ким ще не встиг познайомитись. А коли йому вдячні, ніяковіє і каже, що так вчинив би кожен.


Сірі будні впливають на наш настрій. Пригнічений та сумний день можна змінити за допомогою яскравого одягу. Як обрати саме той колір, який буде підкреслювати вашу вроду, як комбінувати кольори та за яким принципом поєднувати відтінки, знає стиліст-дизайнер.


Без соціальних мереж сьогодні дуже складно уявити життя сучасної людини. Це спілкування, спосіб виразу свого я і затвердження себе, як особистості у віртуальному світі. Якщо для зрілої людини соціальні мережі слугують лише засобом виконання тої чи іншої задачі, то зовсім юні і не сформовані психологічно підлітки переносять усі прояви віртуального суспільства у реальне життя. Наскільки це небезпечно, знає наш наступний гість Павло Сарапін, психолог.


Найсмачніші рецепти ми підібрали для вас з професійними кухарями і перевірили, як смакують ці страви, якщо приготувати їх вдома. 


Існує декілька думок стосовно користі вітамінів. Дехто каже, що це необхідно, а деякі схильні до думки, що це хімія та вона нам не потрібна. Цікаво, як ставляться до прийому вітамінів мешканці нашого міста. Дізнавалися наші ранкові журналісти.


5 лютого 1928 року вперше вдалось синтезувати вітамін Д. Яке ставлення гомеопатії в цілому до вітамінізації людей. Які вітаміни вживати, та у яких кількостях, розкаже лікар-гомеопат Леонід Парахнич.
Про шкоду та користь вживання вітамінів, особливо синтетичних, знає все лікар Алла Толчинська.Наше місто дійсно дуже талановите, зокрема на художників. Чи не кожного місяця ми дізнаємося про відкриття чергових художніх виставок, чи то вже відомих нам художників, чи то нових. Так, минулої неділі відбулося відкриття виставки робіт від Анни Бакалової. Усі подробиці в нашому наступному сюжеті.Рубрика "В цей день" далі в ранковому шоу.