субота, 3 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 3.02.2018

Сьогодні,як і кожного дня, ми пропонуємо ранкову руханкуСаме під час ранкового прийому їжі організм отримує необхідні йому поживні речовини, недолік яких важко заповнити протягом дня. Може, Ви думаєте, що відмова від сніданку допоможе знизити вагу? Абсолютно протилежний результат матимете в такому випадку - при відсутності сніданку важче буде і схуднути, і утримати вагу. Однією із страв для класичного сніданку вважається омлет. Втім, чи знали ви, що приготувати його можна і без вжитку яєць?


Ioann Lesnik – вуличний музикант із тридцятирічним стажем. Він заробляє на життя тим, що грає на алеї майстрів, навчає грати інших та створює музичні інструменти.


З 3 по 8 лютого 2018 року в Києві відбудеться новий сезон Українського Тижня Моди. Дизайнерка одягу з Дніпра Каріна Гаєва представить моделі, обрані для Ukrainian Fashion Week.


Кінопокази, виставки, концерти, перфоманси — куди піти цими вихідними, щоб було корисно і цікаво — далі у рубриці АФІША.


«МІФ» – новий фільм авторів стрічки «Добровольці Божої Чоти», Леоніда Кантера та Івана Яснія, вийде на екрани українських кінотеатрів 8 лютого. Фільм розповідає історію життя Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, який загинув в АТО. З 26 січня триває прем’єрний тур документального фільму Україною.


Час для знайомств з молодими літераторами. Поетеси Аліна Стаменова та Вікторія Тимонова, учасниці угрупування “Умлаут”.


Одними із найбільш примхливих кімнатних рослин вважаються орхідеї. Втім, догляд за цими тропічними квітами не такий вже складний. Як доглядати за орхідеями взимку — у наступному сюжеті.


DNEPR VOICE: чому цей вокальний конкурс називають Євробаченням по-дніпровськи розкажуть організатори Артем Трапезніков, Анастасія Іванова, Карен Агаджанян, а минулорічна переможниця Ксенія Брідж заспіває наживо.


Одним з еталонів образів жіночності і краси 60-х років вважається Бріджит Бордо. Саме вона продемонструвала просту і водночас неймовірну зачіску, що отримала назву «бабетта». Завдяки участі Бріджит в головній ролі фільму «Бабетта йде на війну» ця зачіска стала популярною у всьому світі і не втрачає актуальності у наші дні. Як зробити “бабетту” власноруч — у наступному сюжеті.Рубрика "В цей день" далі.