середа, 28 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 28.02.2018

Якщо ви ще не підготували лижі, щоб дістатися до роботи, пропонуємо вам приєднатися до нашої журналістки Вікторії Гаврюшової, яка буде робити руханку у стилі ворк - ауту.28 лютого 2008 року в календарі офіційних свят з'явився День штурманської служби авіації Збройних сил України. Тож, як ви, мабуть, вже здогадалися, нашим першим гостем буде людина, яка має безпосереднє відношення до цієї професії.


Швидкість, гоночні машини та екстрим - дорівнює картинг. Про родину картингістів та батькову мрію, реалізовану у синах, дивимося далі у сюжеті.


Ми говорили вже про штурманів у повітрі, тепер поговоримо про автоштурманів та пілотів разом з героями нашого попереднього сюжету.


Далі наша рубрика для кулінарів. Хто бажає додати у свій арсенал смачних рецептів ще один, беріть ручку, аркуш паперу і записуйте. Готуйте та викладайте фото страви та свої враження від неї на нашу сторінку в Фейсбуці.


У лютому дніпровець-фехтувальщик Богдан Нікішин завоював золото на Кубку світу у Ванкувері. Вітаємо його з перемогою! Наша журналістка завітала до чемпіона та взяла у нього майстер-клас з фехтування.


Історія воднолижного спорту починається з 1922-го, коли американець зі штату Міннесота Ральф Самуельсон, експериментуючи зі звичайними зимовими лижами, вирішив випробувати їх на воді: він з'єднав пару широких соснових дощок кріпленням для ніг, а потім успішно протестував свій винахід на озері, поклавши початок новому виду спорту. Екстремальні види спорту все більше підкорюють простори нашої країни. Вейкбординг та водні лижі – спорт, яким у Дніпрі можна займатися навіть взимку. Про це далі у сюжеті.Як розвивається воднолижний сорт та вейкбординг у Дніпрі та країні розкажуть наступні гості.Далі на вас чекає рубрика "В цей день"


Афіша далі у ранковому шоу.