вівторок, 27 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 27.02.2018

Науковці з’ясували, що у людей, які мають низьку фізичну активність, зростають ризики старечого недоумства. На противагу цьому, регулярні заняття фізкультурою та спортом поліпшують здоров'я мозку та сповільнюють старіння його клітин. Залишайтеся якомога довше молодими і робіть ранкову руханку разом з нашим професійним тренером!Її називають унікальною. Подейкують, що це дивовижний спосіб повернути час назад і омолодити тіло на 15 років. Гімнастика ХАДУ - як вона працює і в чому її секрет – дізнаємося вже за мить.Щодня у Дніпрі відбувається чимало культурних подій. На які з них варто завітати? Дивіться у рубриці «Афіша».


Якісний і збалансований сніданок – це заряд бадьорості на цілий день. Що цього разу запропонує нам приготувати наш шеф-кухар? Дізнаємось вже за мить.


Ми часто піклуємося про своє тіло і тренуємося фізично. А ось про тренування м'язів обличчя практично не замислюємося. Втім, на нашому обличчі безліч м'язів, яким не тільки можна, а й потрібно давати навантаження. Про це добре знають такі голлівудські зірки, як Дженніфер Еністон і Гвінет Пелтроу і давно вже займаються фейсбілдингом. Як же «накачати» дрібні м'язи нашого обличчя? Дізнаємося вже за мить !Чи знаєте ви, як правильно наносити тіні на повіки? Якщо ні, то наша візажистка Інна Буянова розкаже про це.


Точно сказати, коли зародилася українська мова – складно, але відомо, що вона однозначно виникла раніше за російську, німецьку, турецьку та інші. Подейкують, що перші слова українською були записані ще в 448 р. н.е. А чи знаєте ви, що українську офіційно визнали літературною після видання "Енеїди" Івана Котляревського. Отже, Котляревський став основоположником нової української мови.Наша наступна гостя переконана, що ми народжені танцювати СВІЙ танець. І з кожною людиною, яку зустрічаємо на своєму шляху, танцюємо особливий танець! Як саме це відбувається - дізнаємось вже за мить!


У Нью-Йорку стартував арт-проект, присвячений пишним красуням! До його створення пощастило долучитись молодій художниці із Дніпра Ангеліні Демченко. Для дівчини показати свою творчість американцям – це величезне досягнення і своєрідне визнання. Днями наша Катерина Герасименко завітала до творчої майстерні Ангеліни і довідалась чимало цікавого.


Час бути модними і особливими! Весна мотивує нас до перевтілень! Модний одяг – це те, що змінює нас зовнішньо і внутрішньо. Чи знаєте ви, які модні тенденції актуальні саме цієї весни? Якщо ні, то розмова з нашою чарівною гостею буде для вас дуже пізнавальною і цікавою. Модельєрка Віка Фролова точно знає, яким повинен бути весняний образ справжньої леді.

\

Рубрика "В цей день" далі.